Bakan Albayrak'tan Cuma günü verilecek müjde açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı Cuma günü büyük müjde açıklamasına ilişkin, 'Türkiye ekseni değiştirecek bir müjde' dedi.

Bakan Albayrak'tan Cuma günü verilecek müjde açıklaması
Editör: Hakan A.
19 Ağustos 2020 - 16:19 - Güncelleme: 19 Ağustos 2020 - 17:42
Milyonların gözü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklayacağı Müjde'de. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cuma günü açıklanacak 'Büyük Müjde' Bakan Albayrak'a soruldu. Müjde hakkında önemli açıklamalar yapan Bakan Albayrak, ne dedi?

Emlak Pencerem / Güncel Haberler- 19 Ağustos 2020 - İstanbul


 Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanı tarafından Cuma günü açıklanacak müjde soruldu. Bakan Albayrak Çok önemli bir müjde, Türkiye için yeni bir dönemin kapıları aralanacak ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin eksenini değiştirecek bir müjde açıklamasını yapan Bakan Albayrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesi için daha fazla bir açıklama yapamam mümkün değil dedi.


Bakan Albayrak, 'Türkiye çok tarihi projelere imza atıyor. Beton edebiyatı lobisi tasviye olurken, bu dönüşümü her alanda inşaallah çok ileri bir noktaya taşıyacağız. Önümüzdeki günlerde çok daha güzel haberlerle Türkiye geleceğe uyanacak. Cumhurbaşkanımız dedi, Türkiye için eksen değişikliği. Onun için Cumhurbaşkanımızın söylediğinden bir kelime üzerine koymak doğru olmaz' dedi.

SON DAKİKA GELİŞMESİ: BLOOMBERGHT DUYURDU: TÜRKİYE KARADENİZDE ENERJİ KAYNAKLARI KEŞFETTİ!

Müjde ile alakalı Başkan Erdoğan, 

"Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cuma günü tüm milletimize bir müjdeyi vermekle karşı karşıya olacağız. Şu anda bu müjdenin biz de rüyası içerisindeyiz." demişti!

YORUMLAR

  • 1 Yorum