Bankasız, kefilsiz, masrafsız 50 ay boyunca %0 faiz fırsatı

Gayrimenkul sektöründe köklü geçmişi ile güvenin ve kalitenin sembolü MESA, güncel 7 projesini kapsayan 50’nci kuruluş yıldönümüne özel kampanya başlattı. MESA’nın 50. Yıl kampanyası, biri Ankara’da altısı ise İstanbul’da bulunan birbirinden seçkin projelerde, cazip avantajlarla konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

Bankasız, kefilsiz, masrafsız 50 ay boyunca %0 faiz fırsatı
Editor: Hatice Kolçak
16 Nisan 2019 - 12:15

Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir markası MESA, 50. Yıl kutlamalarını, düzenlediği çok özel kampanya ile MESA sakini olmak isteyenlere de taşıdı. 50. Yıla yakışır kampanya ile bankasız, kefilsiz, masrafsız 50 ay boyunca %0 faiz fırsatı ile MESA’nın İstanbul’daki MESA ORMAN, MESA KOZ, MESA ÇUBUKLU 28, MESA GÖKADA, MESA CADDE, YEŞİLYAKA SU ile Ankara’daki Park Mozaik projelerinden ev sahibi olmak çok avantajlı. Kısa süreli bu fırsattan yararlanarak MESA’nın çok özel projelerinden ev sahibi olmak ve MESA’nın 50. Yılına özel bu özel kampanyadan yararlanabilmek için son gün ise 15 Mayıs.

Konut sektöründe 50 yıllık köklü geçmişi boyunca “kalite” ve “güven” ile özdeşleşen MESA, bugüne kadar Türkiye ve yurtdışında yaklaşık 100.000’den fazla konuta mükemmeliyetçi bir yaklaşımla imza attı. Bugün 350 bin kişi yaşamlarını, MESA kalite ve güvencesi ile sürdürüyor. Bazı MESA projelerinde bugün üçüncü nesiller yaşamlarını sürdürüyor. MESA, yarım asıra ulaşan mükemmeliyetçi yaklaşımı ile konutta yarattığı marka kavramının da ötesine geçerek bir ‘yaşam markası’ haline dönüştü. 

Şehrin İçinde Doğa ile İç içe: MESA ORMAN

Az katlı tasarlanan bloklarındaki 219 daire ile butik ve özgün bir yaşam sunan MESA ORMAN projesinde 125 m² ile 300 m² arasında değişen büyüklükleriyle 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 daire seçenekleri yer alıyor. MESA ORMAN, metropolün içinde saklı bir doğa sunuyor. 

MESA’nın Maltepe’deki ilk Projesi, MESA GÖKADA 

MESA GÖKADA projesi, fark yaratan konut projeleri ile MESA’nın, Maltepe’dek ilk projesi konumunda.MESA GÖKADA projesi, 1+1’den 4+1’e kadar uzanan tip ve 72 metrekare ile 219 metrekare arasında değişen farklı büyüklükte zengin daire çeşitliliği ile her ihtiyaca karşılık veren proje 3 bloktan oluşuyor. Projede bulunan toplam 317 daire, ticari alanlar, açık yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kafeterya gibi sosyal donatılar ve özgün mimari tasarımı ile MESA GÖKADA projesi Maltepe’de yaşam standartlarını yeniden belirleyecek. 

MESA KOZ

Her ihtiyaca rahatlıkla cevap veren yüksek nitelikli MESA KOZ projesi; açılır-kapanır havuzu ile dört mevsim yüzme ve günün yorgunluğunu keyifli bir havuz başı ortamında atma imkânı ile beraber benzersiz bir sauna deneyimi sunuyor. Çeşitli ekipmanlarla donatılmış fitness salonunun da hizmet vereceği proje, concierge, housekeeping ve vale hizmetleri ile MESA KOZ sakinlerini benzersiz ayrıcalıklarla tanıştırıyor.


MESA, ASLAN YAPI, CABA ortak sinerjisi MESA CADDE’de buluştu

MESA, ASLAN YAPI ve CABA’nın güç birliğinden doğan sinerjisi, modern mimarisi, ince düşünülmüş teknik detayları ve özel tasarlanmış yaşam alanları MESA CADDE’de buluştu. MESA CADDE, tasarımda estetiğin, efektif kullanımın ve çevre dokusuyla uyumun buluştuğu, yaşam ile ticari alanların birbirine katkı sağladığı ve üzerinde bulunduğu Bağdat Caddesi ile etkileşime giren bir mimariye sahip olması ile bölgede fark yaratan bir proje. 

MESA ÇUBUKLU 28

MESA, Çubuklu’da hayata geçirdiği ikinci projesi MESA ÇUBUKLU 28 ile bir tarafta eşsiz orman manzarası bir tarafta ise panoramik boğaz manzarasıyla eşsiz bir yaşam sunuyor. MESA ÇUBUKLU 28’de; 1+1, 1+1 çatı dubleksi, 2+1, 2+1 dubleks, 2+1 çatı dubleksi, 3+1, 3+1 çatı dubleksi, 4+1 bahçe dubleksi ve 4+1 çatı dubleksi seçenekleriyle toplam 80 bağımsız bölüm seçkin sahiplerini bekliyor. Ekim 2019’da teslim edilecek proje.

Türkiye’nin yapımı süren en büyük villa projesi, YEŞİLYAKA SU
İstanbul’da gerçek country yaşam konseptini, Türkiye’de konutun seçkin markaları MESA & NUROL kalite ve güvencesi ile sunan YEŞİLYAKA ayrıcalıkları, YEŞİLYAKA SU ile devam ediyor. 

PARK MOZAİK

İnsanı ve yaşam kalitesini önceliklerinde ilk sıraya yerleştiren Park MOZAİK, başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükseliyor. Park MOZAİK, 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu çok katlı ve az katlı yaşam olanaklarıyla başkentlilerin büyük ilgisini görüyor. Proje, özgün peyzajı, masmavi göleti, özel temalı 9 meydanı, avluları, mozaik yolları, spor alanları, hobi odaları ve farklı zevklere hitap eden tüm çeşitliliği ile yaşamı, mutluluğun renklerine boyuyor.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum