Benzin ve motorin fiyatlarına bu gece yarısı indirim yapılacak!

Türkiye'de benzin ve motorin pompa fiyatlarına çifte indirim geliyor! Bu geceden geçerli olması beklenen indirime göre indirim ne kadar olacak?

Benzin ve motorin fiyatlarına bu gece yarısı indirim yapılacak!
Editör: Hakan A.
14 Mayıs 2020 - 09:50
Akaryakıt fiyatlarında indirimler sürmeye devam ederken, buı gece bir indirim daha bekleniyor. Benzin ve motorin fiyatları için indirimlere bir yenisi daha ekleniyor.

Araç depolarını fulleyecekler dikkat! Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan motorinde 12 kuruş, benzinde 7 kuruş indirim yapılması bekleniyor. Uluslararası piyasalarda benzin ve motorin fiyatlarının gerilemesi sürerken, benzin ve motorin kullanıcılarını, araç sahiplerini sevindiren indirimler devam ediyor.

Küresel piyasalarda petrol fiyatlarının gerilemesi nedeniyle ülkelerde akaryakıt fiyatları düşüyor.  Benzinin tonu (son 24 saatte) 242 dolardan 232 dolara geriledi. Motorinin tonu da 242 dolara kadar indi. Dolar kuru da düşmeye devam ediyor.

Motorin ve benzin fiyatlarında gece yarısından geçerli olmak üzere indirime gidilecek. 


Buna göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinde 12 kuruş, benzinde ise 7 kuruşluk indirim bekleniyor. Böylece gece saat 00:00'dan sonra akaryakıt fiyatları 19 kuruş daha ucuzlamış olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum