Berrak Tüzünataç Kadıköy Moda'da ev satın aldı

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, kiraya oturmaya son dedi. Kazandığı paralarla gayrimenkul satın aldı. İşte güzel oyuncu ile alakalı son dakika haberi.

Berrak Tüzünataç Kadıköy Moda'da ev satın aldı
Editor: Hakan A.
22 Aralık 2018 - 13:11

Dizilerin aranılan yüzü ünlü oyuncu Tüzünataç kirada oturmaya son verdi ve yeni bir daire satın aldı. Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç nihayet bir ev sahibi oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin - 22 Aralık 2018 - İstanbul


Türk dizilerinin ünlü ve güzel oyuncularından Berrak Tüzünataç, dizilerde kazandığı birikimi ile İstanbul Kadıköy'de bir daire satın aldı. Pek çok ünlü gibi Tüzünataç'ta kiracı olmaktan kurtularak ev sahibi olmuş oldu.

Kirada otuan ünlüler birikimleri ile emlak yatırımı yapmaya devame diyor. Yıllarca çalışarak oluşturdukları birikim ile ev sahibi olan ünlüler arasına güzel oyuncu Tüzünataç'ta eklendi. Ünlü isim arkadaşlarının ısrarı ile kiradan kurtularak, Kadıköy Moda civarında bir daire satın aldı.

berrak tüzünataç kadıköy modada ev satın aldı

Berrak Tüzünataç kimdir?


Number 1 TV'de haber sunarak ekranlara adım atan, asıl adı Birsen Berrak Tüzünataç olan, 1984 doğumlu  güzel oyuncu, Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler filmindeki ufak rolüyle de sinemaya başladı. Ödünç Hayat, Elveda Rumeli ve Bu Kalp Seni Unutur Mu adlı dizilerde oynayan Tüzünataç, pek çok sinema filminde de boy göstermeye devam ediyor.