Bir deprem haberi daha! Manisa'da 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi...

Manisa Akhisar'da öğlen saatalerinde bir deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Akhisar olarak açıklanırken, depremin büyüklüğü ise 4.8 olarak ölçümlendi. işte ilk bilgiler...

Bir deprem haberi daha! Manisa'da 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi...
Editor: Hakan A.
23 Şubat 2020 - 15:58 - Güncelleme: 23 Şubat 2020 - 19:23

Son dakika deprem haberi bu kez Manisa ilinden geldi. Manisa'da yeni depremler olmaya devame diyor. Sabah saatlerinde İran Türkiye sınırında meydana gelen ve çok sayıda vatandaşın yaşamını yitirdiği deprem sonrası yeni depremler olmaya devam ediyor. Öğle saatlerinde bir deprem haberi Manisa'dan geldi. Manisa'da deprem oldu! İşte Manisa depremine ilişkin ilk bilgiler.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 23 Şubat 2020 - İstanbul


Manisa ilinde öğle saatlerinde korkutan bir deprem meydana geldi.  Günün en son deprem haberi, son aylarda sıkça deprem yaşanan Manisa Akhisar'dan geldi. Öğle saatlerinde yaşanan deprem 4.8 olarak ölçümlendi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan verilere göre, saat 15:40 sıralarında merkez üssü Manisa ili Akhisar ilçesinde 4.8 şiddetinde bir deprem kaydedildi.

Deprem yerin 8.6 kilometre derinlerinde olduğu kaydedildi. Deprem esnasında vatandaşların korku ve panik halinde ev ve iş yerlerini hızla terkettiği gelen bilgiler arasında.

AFAD: Manisa’nın Akhisar ilçesinde meydana gelen 4,5 büyüklüğündeki #deprem sonrası, an itibariyle, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır.

  • 2020.02.23 15:40:17 -  8.6      -.-  4.8  -.-   KARABORKLU-AKHISAR (MANISA)