Bitcoin (BTC) panik satışı! 297 Bin bandına indi

Son 1 haftada inanılmaz seviyelere yükselen Bitcoin fiyataları bu akşam itibariyle düşüş seyrine girdi. Panik satışları başladı.

Bitcoin (BTC) panik satışı! 297 Bin bandına indi
Editör: Hakan A.
10 Ocak 2021 - 18:04 - Güncelleme: 11 Ocak 2021 - 09:02
HSBC ile alakalı çıkan son dakika Bitcon haberleri sonrasında BTC günü düşüşle sürdürüyor. Panik satışlarının hızlandığı 1 Bitcoin fiyatı şu sıralar 297 Bin bandına kadar geriledi. Milyonlarca kişinin adeta bir oyun gibi oynamaya başladığı, al-sat yaparak kısa sürede köşeyi dönmek istemesi sonrasında Coin borsalarına adeta para yağıyor...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 10 Ocak 2021 - İstanbul 


Türkiye ve Dünya'da milyonlarca kişi tarafından ticareti kripto para borsalarında yapılmaya devam eden Bitcoin ve diğer alt coinlere rağabet sürüyor. Yılbaşı öncesinde başlayan yükseliş bugün son buldu. Kripto para borsalarında düşüş trendi başladı.

Son 24 saatte BTC'de yaşanan durgunuk sonrası bu akşam üstü düşüşler hızlandı. Son işlemlere bakıldığında 1 BTC 297 Bin TL'den (39 Bin $) seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

BTCTürk ve Paribu böyle isyan ettirdi Haberin Tamamı İçin:

BTCTürk ve Paribu böyle isyan ettirdi Haberin Tamamı İçin:

HSBC HABERLERİ BTC'Yİ DÜŞÜRDÜ!


Uzman isimler yatırımcıları uyarırken, dikkatli olunması gerektiği vurgusu yapılıyor. Diğer taraftan Dünya'nıon pek çok yerinden son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Bitconin ve kripto para borsalarına dair ülke ve banka bazlı yasaklar getiriliyor. Son olarak HSBC bankasının işlemlere izn vermeyeceği haberleri üzerine bugün akşam saatlerinde BTC tarafında başlta olmak üzere pek çok coin'de düşüşün hızlanmasına neden oldu.

Haberimizin yayına hazırlandığı esnada sert düşüşün devam ettiği BTC, 295 Bin TL bandına kadar gerilediği gözlendi.

bitcoin sert düşüş

YORUMLAR

  • 0 Yorum