Bizimkent Projesi için İşkolu Tespit Kararı Resmi Gazete'de

Bakanlık tarafından, Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilen Bizimkent Projesi 1. 2. 3. Etap Konutları unvanlı işyerinin; yürüttüğü işlerin niteliği itibariyle İşkolları tespit kararına ilişkin tebliğ bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bizimkent Projesi için İşkolu Tespit Kararı Resmi Gazete'de
Editör: Hakan A.
15 Şubat 2018 - 07:23

İstanbul Beylikdüzü İlçesinde hayata geçirilen Bizimkent Projesi çerçevesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından işkolu Tespit Kararı bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Şubat 2018 - İstanbul

Resmî Gazete 15 Şubat 2018 PERŞEMBE Sayı : 30333

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından: İŞKOLU TESPİT KARARI

Karar No            : 2018/9

İşyeri                  : Bizimkent Projesi 1. 2. 3. Etap Konutları  Cumhuriyet Mah. Derviş Eroğlu Cad. No:26 Beylikdüzü/İSTANBUL

SGK Sicil No      : 1018227.034

Tespiti İsteyen   : Genel-İş Sendikası

İnceleme             : Bizimkent Projesi 1. 2. 3. Etap Konutları unvanlı işyerinde Bakanlığımızca yapılan incelemede; yürütülmekte olan işin kapıcılık hizmetleri olduğu, bu nedenle yapılan işlerin İşkolları Yönetmeliğinin 20 sıra numaralı “Genel işler” işkolunda yer aldığı tespit edilmiştir.

Karar: Bizimkent Projesi 1. 2. 3. Etap Konutları unvanlı işyerinin; yürüttüğü işlerin niteliği itibariyle İşkolları Yönetmeliğinin 20 sıra numaralı “Genel işler” işkoluna girdiğine ve yapılan bu tespitin Resmî Gazete’de yayımlanmasına 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanununun 5 inci maddesi gereğince karar verilmiştir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum