Boris Johnson, 10 numaraya tuvalet kağıdı stoklamaya başladı!

İngiltere Başbakanı Johnson, Koronavirüs stoğuna erken başladı. 10 Numaralı Başbakanlık konutuna bir kamyon tuvalet kağıdı ile yiyecek erzakları teslim edildiği görüntülendi.

Boris Johnson, 10 numaraya tuvalet kağıdı stoklamaya başladı!
Editör: Hakan A.
21 Mart 2020 - 22:25
Dünya koronavirüs salgını karşısında sessizce evlerinde beklemeye, küresel salgının bir an önce yok olup gitmesini beklerken, hükümetler çok sert tedbirler alarak virüsün önüne geçmeye çalışıyor. Avrupa'nın tartışmalı ülkelerinden birisi olan İngiltere'de yanlış koronavirüs politikası nedeniyle adeta diken üstünde olan ülkeler arasında. İngiltere'nin Başbakanı Johnson'un sert eleştirilere maruz kaldığı bir dönemde gündeme düşen bir fotoğraf ise büyük tepkilere neden oldu. Başbakanlık konutu 10 Numara için verilen bir kamyon siparişler adrese teslim edildi! 

Emlak Pencerem / Güncel Haberler  - 21 Mart 2020 - İstanbul


İngiltere Başbakanı Boris Johnson, başbakanlık konutuna sipariş ettiği bir kamyon dolusu tuvalet kağıdı ile yiyecek malzemeleri tartışmalara neden oldu. İngiltere'de adeta koronavirüs kaosu yaşanıyor! İngiltere koronavirüs kapsamında tüm eğlence mekanlarını kapatma kararı olmasına rağmen, halk sokaklarda rahtça dolaşıyor.

Koronavirüs önlemlerini geç alan İngiltere'de sağlık sisteminde ve sokakta koronavirüs kaosu yaşanıyor. Ülkenin başında bulunan isim Boris Johnson, evine bir kamyon dolusu erzak stoğu yapması, ülkede hastanelere insan alınmaması, sağlık sorunları olanların evlerine tavsiyelerle yollanarak kendilerini izole etmeleri önerilmesi yaşanan kaosun ne derece ciddi olduğunun göstergesi olmuş durumda.

Diğer taraftan İngiltere'de Kraliçe Elizabeth, Prens Henry koronavirüs nedeniyle karantina altında sarayda yaşantılarına devam ettikleri bildirildi. 

Hemşirenin alışveriş isyanı!

Diğer taraftan tüm gün hastanede çalışan İngiliz bir hemşirenin markette yaşadıkları da ülke gündeminde. York şehrinde yoğun bakım hemşireliği yapan Dawn Bilbrough, sosyal medyadan paylaştığı bir videoyla ingiltere halkına isyan etti. Gözyaşlarını tutamayarak "Buna bir son verin" dedi.
 
'İngiltere'de ülkenin geri kalanı ellerini bir pakete almak için uğraşırken, tuvalet kağıtları yığınlar halinde Downing Caddesi 10 Numaraya gönderilen ürünler arasındaydı.'

'İngiltere'de ülkenin geri kalanı ellerini bir pakete almak için uğraşırken, tuvalet kağıtları yığınlar halinde Downing Caddesi 10 Numaraya gönderilen ürünler arasındaydı.'

ingiltere marketlerde kuyruk

Görsel ve içerik kaynak : Mail Online

YORUMLAR

  • 0 Yorum