BOTAŞ 2021 iş ilanı! 268 yeni personel işe alacak

BOTAŞ 2021 personel alım ilanı kapsamında Türkiye'nin pek çok ilinde çok sayıda mühendisi işe alacak. BOTAŞ iş ilanı ve başvuru detayları haberimizde.

BOTAŞ 2021 iş ilanı! 268 yeni personel işe alacak
Editör: Hakan A.
25 Ocak 2021 - 07:56 - Güncelleme: 28 Ocak 2021 - 08:41
BOTAŞ, kadrolu personel alım ilanı çerçevesinde Türkiye genelinde çok sayıda eleman işe alacak. BOTAŞ'ın 2021 personel alım ilanı ayrıntıları bugün Resmi Gazete ile duyuruldu.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 25 Ocak 2021 - İstanbul


Türkiye'nin dev kuruluşlarındna biri olan BOTAŞ, 2021 yılı ilk personel alım ilanını yayımladı. Bu kapsamda Botaş çok sayıda personel alımı için yeni ilan yayımladı. İşte BOTAŞ'ta çalışmak isteyenler için fırsat niteliğinde personel alım ilanı. 

BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğünden: 268 KİŞİLİK PERSONEL ALIM İLANI

İlanlara Başvurular Türkiye İş Kurumu Üzerinden Yapılacaktır.

İlanlar, 25.01.2021-29.01.2021 Tarihleri Arasında Türkiye İş Kurumunun resmi İnternet Adresinde Yayımlanacaktır. Türkiye genelini kapsayan ve toplamda 268 personel alımı yapılacak BOTAŞ iş ilanı kapsamında aşağıda yer alan il ve mühendislik ile diğer alanları kapsayacak personel alım ilanı bugün itibariyle Resmi Gazete'de yayımlanarak resmi süreç başladı.

Ankara, Aksaray, Adana, Şanlıurfa, Kayseri, İstanbul, Bursa, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Ağrı, Aydın, Kocaeli, Erzurum, Diyarbakır, Kars, Iğdır, Ardahan, Samsun, Çorum, Trabzon illerinde çalıştırmak üzerew personel alımı yapılacağı bildirildi.

Elektrik başta olmak üzere, Makine, Petrol ve Doğalgaz, Elektrik ve Elektronik, İnşaat, Bilgisayar, Harita, Jeodezi ve Fotogrametri, Çevre, Kimya, Matematik, Jeoloji, Enerji Sistemleri, Endüstri, İşletme, Yazılım MÖühendislikleri ile  Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, SBF/İİBF, Hukuk, İletişim, Bilgi Yönetimi, Bilgi ve Belge Yönetimi, Grafik Tasarım, Sivil Savunma ve İtfaiyeci, Makine Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, İş Sağlığı ve Güvenliği, İnşaat Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi, Harita Teknisyeni, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi alanlarında personel alımları gerçekleştirileceği ilanda kaydedildi. 

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALACAK!

Diğer taraftan Meteoroloji Genel Müdürlüğü'de personel alımı için ilan yayımladı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 6 adet sözleşmeli Mühendis personel işe alacak


botaş iş ilanı

YORUMLAR

  • 0 Yorum