Bursa'da İnegöl mobilyacılar sitesinde büyük yangın için tüm itfaiye seferber oldu

BUrsa İnegöl'deki önemli mobilya markalarının bulunduğu sitede başlayan yangın büyüdü, İnegöl'deki tüm itfaiye ekipleri yangını söndürmeye yetmedi, çevre bölgelerden takviye istendi.

Bursa'da İnegöl mobilyacılar sitesinde büyük yangın için tüm itfaiye seferber oldu
Editör: Hakan A.
19 Aralık 2016 - 06:37

Bursa'da büyük yangın! Mobilya'nın kalbi alev alev, işte son dakika İnegöl yangını ayrıntıları.

Türkiye'nin mobilya üssü olarak bilinen BUrsa İnegöl mobilyacılar sitesinde korkutan yangın. Bursa'da çıkan yangın için çok sayıda itfaiye ekibi yangını söndürmeye çalştı.

Bursa iline bağlı İnegöl ilçesinde mobilyacılar sanayi bölgesinde gece saatlerinde çıkan yangında 4 işyerinin yandığı büyük yangın ile alakalı son dakika detaylar. Yangın sonucunda zarar gören iki apartman her ihtimale karşı boşaltılarak itfaiye çalışmalara başladı ve yangını söndürmek için canla başla mücadele etti.

Çıkan yangına dair gdinilen son dakika bilgilere göre, Mobilyacılar sanayi bölgesi Osmanbey caddesi üzerinde faaliyet gösteren mobilya imalathanesinde başlayan yangın, kısa sürede alt kattaki mağazaya sıçramasıyla büyümeye başlayan yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahalede bulundu. Büyüyen ve hızla yayılan alevler işyerinin arka kısmında bulunan işyerlerine ve apartmanlara sıçramasıyla kontrolden çıkmaya başladı. İnegöl’de bukunan tüm itfaiye araçları yangın bölgesine sevk edilirken, İnegöl’deki itfaiye ekiplerinin yetersiz kalması nedeniyle Bursa merkez, Yenişehir ve Bozüyük’ten takviye itfaiye ekipleri istendiği kaydedildi.

Her ihtimale karşı yarar işyerlerine bitişik durumda bulunan 1. Çayır sokaktaki üç apartmanda ikamet edenler dışarı çıkarıldı. Emniyet ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alırken, yangın bölgesine sağlık ekipleri de sevk edildi. Gittikçe büyüyen alevler kontrol altına alındığı gelen bilgiler arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum