Çanakkale’de korkutan deprem! Son depremler Biga’da 3.2...

Çanakkale'de korkutan deprem! Son depremler Biga'da 3.2 büyüklüğünde deprem

Çanakkale Biga'da sabah saatlerinde meydana gelen deprem korkuttu! Yaşanan deprem ile alakalı son dakika bilgileri için tıklayın. Son depremlere ilişkin ayrıntılar emlakpencerem.com da.

23 Aralık 2016 - 09:23 - Güncelleme: 17 Haziran 2017 - 23:12

Sabah saatlerinde Çanakkale'de bir deprem meydana geldi. Richter ölçeğine göre 3.2 büyüklüğünde ölçülen Çanakkale'deki depremin ayrıntıları gelmeye başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Aralık 2016 - İstanbul

Çanakkala'de sabah saat 09:02 sıralarında Richter ölçeğine göre 3.2 şiddetinde deprem meydana geldiği gelen son dakika haberleri arasında. Korkuan depreme ilişkin en son bilgiler haberimizde.

SON DAKİKA AZ ÖNCE MEYDANA GELDİ!

Günün son dakika deprem haberi Çanakkale'den gelirken, sabah saatlerinde az önce korkutan bir deprem yaşandı.

Konuya ilişkin son dakika verileri açıklaya AFAD Çanakkale depreminin merkez üssünün Biga ilçesi olduğunu, sabah saat 09:02 sıralarında yaşanan depremin yerin yaklaşık 7 kilometre derinlerde meydana geldiğinini duyrdu.

Depremin iş saatinde vatandaşların yollarda ve işe giderken hissettiği, deprem esnasında kısa süreli korku ve panik yaşandığı gelen haberler arasında.

Kandilli 3.1 olarak ölçümledi

Çanakkale'de sabah saatlerinde meydana gelen deprem ile alakalı diğer bilgi kaynağı Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi ise Biga'da meydana gelen depremi ilk olarak 3.4 olarak ölçümlerken, kısa süre sonra revize ederek 3.1 olarak yayımladı.

Diğer taraftan gece yarısı Akdeniz açıklarında 3.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği kaydedildi.