CFR Yapı imzalı Colorist Şile ’de büyük başarı

CFR Yapı imzalı Colorist Şile 'de büyük başarı

İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçesi Şile'de CFR Yapı kalitesiyle hayata geçirilen Colorist Şile konut projesinde büyük başarı.

02 Ekim 2017 - 21:17 - Güncelleme: 07 Ekim 2017 - 16:28

CFR YAPI, patentini aldığı Colorist Şile mimarisi ile büyük bir başarıya daha imzasını attı. Colorist Şile projesinde inşaat kalitesi ve hızı başta olmak üzere, pazarlama ve tüketici beğenisinde önemli bir başarıya imza atmış oldu. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 02 Ekim 2017 - İstanbul

Türkiye’nin en kapsamlı Aile ve çocuk konseptli konut projesi Colorist Şile, beklenildiği gibi çocuklu ailelerin büyük ilgisini çekmişti. İstanbul’da nefes alınabilecek, trafik ve stresten uzak lokasyonlardan biri olan Şile’de yapımına devam edilen proje, doğa ile iç içe yaşamak isteyenlerin de beğenisini toplamıştı.

Yedi ay gibi kısa bir sürede, projenin tamamını satarak ürettiği projenin farklılığını, inşaat kalitesini ve aynı zamanda bir danışmanlık firması olarak Satış&Pazarlama becerilerini gözler önüne serdi.

20 Ekim Cuma günü düzenleyecekleri ödül töreni ile başarıda büyük rol oynayan satış ekibine ödül vermeye hazırlanan CFR YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, satışa başladığımız gün itibariye ülkede yaşanan birçok olumsuzluğa rağmen yedi ay gibi kısa bir sürede projenin tamamının satılması büyük bir başarı. 14 yıldır sektörde birçok firmaya Satış&Pazarlama danışmanlığı verdik, sektöre yön veren birçok kişiyi eğittik. Bu alanda başarımızı defalarca kanıtladık. Konsept projeler üretmek oldukça zor. Sektörde son zamanlarda üretilen projeleri incelediğinizde bir birinin aynı olduklarını göreceksiniz. Böyle bir ortamda yenilikçi, çağdaş ve doğa temalarını içeren bir proje ürettik ve farkımızı müteahhitlik alanında da ortaya koyduk. Yetiştirdiğimiz yeni jenerasyon satışçılarımız da firmamızın kalitesine ve bakış açısına çabucak uyum sağladılar. Kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum. İkinci etap çalışmaları da hızla devam ediyor. Hatta çok ses getirecek 2 farklı konseptin de hazır olduğunu dile getiren Cafer İnan, CFR YAPI’nın 2018’de de çok konuşulacağını dile getiriyor.

İrtibat: 0850 532 00 60

info@cfryapi.com