Chiliz (CHZ) beklentiden uzak! CHZ coin 10 Mayıs fiyat analiz

Chiliz CHZ coin spor camiaları ile anlaşmalara imza atmasına rağmen, olumlu haberler dahil değer artışı yaşatmıyor. Peki son grafik ve fiyat analizleri CHZ coin için hangi hedef ve seviyeleri gösteriyor?

Chiliz (CHZ) beklentiden uzak! CHZ coin 10 Mayıs fiyat analiz
Editör: Hakan A.
10 Mayıs 2021 - 10:07 - Güncelleme: 10 Mayıs 2021 - 13:06
Düşüş trendini sürdüren Chiliz (CHZ) coin sert iniş çıkışlardan uzak beklentileri kısa vadede karşılamıyor. Pek çok spor kulübü ile anlaşması bulunan son olarak Türkiye'den Antalyaspor ile anlaşma imzalayan ve Token çıkartacak olan Chiliz yatırımcısının yüzünü güldürmedi. Peki son teknik grafik analizleri CHZ coin için hangi hedef ve seviyeleri işaret ediyor?

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 10 Mayıs 2021 - İstanbul


Kripto para borsalarında işlem yapanlar yoğun gündemle hafta sonu ve Pazar gününü geride bıraktı. Diğer taraftan Chiliz (CHZ) coin'de bekleyen yatırımcı yatay seyretmeye devam ediyor. Yavaş çıkış ve inişlerle yatayda seyretmeyi sürdüren CHZ coin için en yeni grafik ve analizler gelmeye devam ediyor.

Akita Inu (AKITA) nedir, piyasa değeri, fiyatı kaç TL? AKITA coin nereden alınır, hangi borsada işlem görüyor?


CHZUSDT 10 Mayıs Son 5 Günlük Kripto Grafiği


CHZUSDT 10 Mayıs Son 5 Günlük Kripto Grafiği

CHZUSDT - Işık Vermiyor! #chzusdt #chiliz #chz #kriptopara #btc (KriptoCevher)

Chiliz / (CHZUSDT) 0.49610 0.01061 2.19%

Sevgili arkadaşlar, $CHZ 'de kısa vadede bir yükseliş olur mu diye soran çok oldu. RSI yukarı yönlü ve güzel yerde ancak yükselişi onaylayabilmek için MacD onayı bekleriz. Maalesef onay yok. Sıkışan üçgen içinde yukarı yönlü bir kırılım olabilir. Ancak aşağı yönlü de kırılım olabilir. Biz kısa vadede yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte sert bir yükseliş beklemiyoruz. Elbette yüksek bir hacim girişi olursa görüntü değişebilir. Piyasa bir anda ters yüz olabiliyor. CHZ 'nin güçlü direnç bölgeleri mevcut. En büyük sorunun bu olduğunu düşünüyoruz. Destek bölgelerini de belirttik. CHZ tutan herkese bol kazançlar dileriz.

CHZUSDT - Işık Vermiyor! #chzusdt #chiliz #chz #kriptopara #btc (KriptoCevher)

CHZ Kısa vadede düşen, uzun vade de daralan üçgen formasyonu var (crypto-enes)

Chiliz / (CHZUSDT) 0.49630 0.01081 2.23%

Merhaba arkadaşlar chiliz coini uzun süredir takip ediyorum ve oluşan formasyonlar dikkatimi çekiyor.
Kısa vade de bir süredir sessizliğini korudu ve birçok yatırımcısını bezdirip sattırdı o yüzden sıçrama yapma potansiyeline sahip. Daralan bantlar ve dogeden çıkması gereken parada destekler nitelikte.
Geçmişte yaptığına benzer bir düşen üçgen formasyonu yapıyor ve 14 mayıs son tarih olarak gözüküyor. Üçgen üstünde mum kapanışı gelmesi halinde 0.77$ hedefine hızlı bir şekilde çıkacağını düşünüyorum.
Uzun vade de ise 15 haziranda sonlanması gereken daralan üçgenimiz mevcut yine bu üçgenin yukarı yönlü kırılması halinde üçgen yüksekliği olan 1.5$ hedefine çıkması gerektiğini düşünüyorum.
Yazdıklarım finansal tavsiye içermez sadece fikir ve görüşlerimi belirttim. Sizde fikirlerinizi yorum olarak yazarsanız çok sevinirim bol kazançlar...

CHZ Kısa vadede düşen, uzun vade de daralan üçgen formasyonu var (crypto-enes)

CHZ/USDT (ARSLAN-0-)

Chiliz / (CHZUSDT) 0.49562 0.01013 2.09%

BU Ayın sonuna kadar güzel hareket bekliyorum. Teknik göstergeler şu anlık al sinyali vermediği halde alıma başlamış durumdayım beklentilerim yüksek geleceği olduğuna inanıyorum. Bu ayın sonuna kadar sabır edip bekleyeceğim yüzümüzün gülmesi umuduyla Sağlıcakla Kalın. Destek ve direnç noktaları grafik de gösterilmiştir.

CHZ/USDT (ARSLAN-0-)

Chiliz (tanerozpamuk)

Chiliz /  (CHZUSDT) 0.49631 0.01082 2.23%

Destek ve dirençler yeşil çizgi ile belirtilmiştir.
0.47300 altı kapatması halinde ilk durak 0.43000 seviyeleridir. Daha sonra 0.43te tutunamazsa 0.35 ve en güçlü destek 0.32 seviyesini tekrar test edebilir.

Chiliz (tanerozpamuk)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum