DAP Nişantaşı Koru fiyat listesi merak ediliyor! Nişantaşı Koru Haziran fırsatı sürüyor...

İstanbul Nişantaşı'nda DAP Yapı imzalı dev projede bölge trafiğini çekmeden kapalı garajınıza girebileceksiniz. DAP Nişantaşı Koru fiyat bilgisi ve diğer ayrıntıları merak ediliyor.

DAP Nişantaşı Koru fiyat listesi merak ediliyor! Nişantaşı Koru Haziran fırsatı sürüyor...
Editör: Hakan A.
10 Haziran 2021 - 16:32
Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul'un beğenilen semtlerinden Nişantaşı bölgesinde DAP Yapı kalitesiyle yükselen dev projede ön satış fırsatları devam ediyor. Şehrin en güzel noktasında, lüks bir yaşam fırsatı sağlayan DAP Yapı Nişantaşı Koru projesinde ev sahibi olmak isteyenler projede yer alan evlerin fiyatlarını merak ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 10 Haziran 2021 - İstanbul

   
Son günlerde sıkça karşımıza çıkan DAP Nişantaşı Koru projesi yatırımcının yakın markajında. Haziran ayına özel yatırım fırsatı sunan DAP Nişantaşı Koru, İstanbul Boğaz manzaralı ve pek çok özelliği ile şehrin kalbinde yükseliyor.

İstanbul'da Avrupa Yakası'nın nadide semtlerinden birinde, DAP Yapı kalitesiyle hayata geçirilen DAP Nişantaşı Koru projesine büyük ilgi var. Şehrin merkezinde her yere yakın bir noktada lüks konut projesi ile Sağlıklı Evler kavramı ile yükselmeye başlayan DAP Nişantaşı Koru merak edilen önemli projelerden biri. Her türlü konforu, sosyal olanağı en sağlıklı biçimde hizmet anlayışıyla yatırımcısına sunan DAP Yapı Nişantaşı projesinde, yüksek tavanlı, geniş terasları ile ayrıcalıklı bir yaşam arayanların ilgisini çekmiş durumda. 


Ön satış yöntemiyle satışa çıkarılan DAP Yapı Nişantaşı projesi kapsamında toplamda 160 adet sağlıklı ev konseptine uygun 1+1 daire seçeneğinden, 6+1 daire seçeneğine kadar her aileye hitap edecek şekilde lüks evler tasarlanmış durumda. Oldukça yüksek tavalara sahip olacak lüks evler dışında sağlıklı ev konsepti çerçevesinde Nişantaşı manzarası, İstanbul Boğazının eşsiz güzelliğinin tadı bu lüks konutlarda günün yorgunluğu olarak çıkarılabilecek.

DAP Yapı o konsepti Avrupa Yakasına taşıdı! DAP Nişantaşı Sağlıklı Evler


DEĞERİNE DEĞER KATACAK BİR PROJE

Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projeyi anlatırken, “Sayısız kitap, film ve belgesele konu olan Nişantaşı’na layık, sadece Türkiye’de değil dünyada da parmakla gösterilecek bir proje geliştiriyoruz. DAP Yapı’nın yenilikçi vizyonuyla Emlak Konut güvencesinin birleşimi olan bu proje; iki kıtayı birbirine bağlayan dünya başkenti İstanbul’umuzun gözbebeği Nişantaşı’nda, 50 yıl sonra bile değerine değer katacak bir eser olacak.” ifadelerini kullandı.


DAP NİŞANTAŞI KORU FİYAT LİSTESİ VE ÖDEME BİLGİLERİ

Proje reklamları TV'de dönmeye devam ederken, büyük ilgi gösterilen DAP Nişantaşı oru projesinin daire fiyat listesi merak ediliyor. DAP Yapı, Nişantaşı projesi satış ofisi başta konut fiyatları olmak üzere, her türlü sorunuzun yanıtını tek bir telefona müşterilerine veriyor. Yapmanız gereken DAP Nişantaşı Koru satış ofisi bilgilerinden hızlıca bir iletişim formu doldurmak ve müşteri temsilcisinin sie bilgi ve randevu için ulaşmasını beklemek olacak.

DAP Nişantaşı Koru projesi nerede, nasıl gidilir?

Şehrin her noktasından kolay bir şekilde ulaşılabilen DAP Nişantaşı Koru projesi açık adresi  Teşvikiye Mah. Büyük Çiftlik Sok. No:8 Şişli Teşvikiye / İstanbul olarak google maps ve navigasyon yöntemiyle kolaylıkla gidilebiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum