Denizli'de yatırımcıya uygun satılık 8 arsa

Denizli'de Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yatırımcı için cazip fiyatlarla 8 adet konut imarlı arsanın satışı için ihale açtı. Denizli arsa satış ihalesinin tüm ayrıntıları belli oldu.

Denizli'de yatırımcıya uygun satılık 8 arsa
Editör: Hakan A.
25 Mart 2021 - 16:56
Arsa yatırımı yapmak, konut projesi geliştirmek veya kendi binasını yapmak isteyenler için Denizli'de Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından kaçırılmayacak arsa satış ihalesinin ayrıntıları belli oldu. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 25 Mart 2021 - İstanbul


Denizli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından fırsat niteliğinde çok sayıda konut imarlı arsa satışı için yeni bir ihale açıldı. İnşaat işi yapanlar, müteahhit olanlar veya bireysel yatırım amacıyla arsa arayanları yakındna ilgilendiren ihale haberi bugün yayımlanan Resmi Gazete'de yer alan ilan ile duyuruldu. Söz konusu ilana göre 8 adet konut imarı olan arsa ihalede uygun fiyatlarla satılacak. Peki satışa çıkarılan arsalar nerede, muhammen bedelleri kaç liradan başlıyor? İşte ihaleye dair son dakika ayrıntıları.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN SATILIK 8 ADET KONUT İMARLI ARSA!


Türkiye genelinde 81 ilde yer alan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri, hazineye ait arsaların satışı için ihale açıyor. Son olarak Denizli'de Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü hazineye ait konut imarlı arsa satışı için ihale duyurusu yayımladı. Toplamda 8 adet imarlı arsa satışı için açılan ihalede en düşük arsa satış bedeli 3 Milyon 699 Bin TL olarak açıklandı. 

ARSA SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER DİKKAT

Denizli'de satışa sunulan 8 adet konut imarlı arsa satış ihalesi için tarih açıklandı. İhaleye yeterli teminatı ve şartları taşıyan herkes katılabilecek. İhalede satışa sunulan arsaların en yüksek muhammen bedeli 6 Milyon 948 Bin TL olarak açıklandı. İhaleye katılmak isteyenler için geçici teminat bedeli alma söz konusu. En düşük geçici teminat bedeli ise 368 bin tL olacak. 

DENİZLİ ARSA SATIŞ İHALESİ TARİHİ

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Denizli ilinde satışa çıkarılacak arsaların ihale tarihi belli oldu. İhale 8Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü yapılacaktır. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü bahçesinde bulunan Çevre Eğitim Merkezi (ÇEM) Binasında toplanacak Komisyon huzurunda yapılacak ihaleye ilişkin tüm ayrıntılar ise Türkiye genelindeki ihale bilgileri http://www.milliemlak.gov.tr internet adresinden, Denizli İlindeki ihale bilgileri http://www.denizli.csb.gov.tr internet adresinden öğrenilebilecek.

SATIŞA ÇIKARILACAK ARSALARIN LİSTESİ

8 Nisan tarihinde düzenlenecek ihaleye katılmak isteyenlerin merak ettikleri ihale satış listesinde yer alan arsalar ve muhammen bedelleri ise aşağıda gösterildiği gibi olacak.

denizli arsa satış ihalesi 8 nisan 2021

YORUMLAR

  • 0 Yorum