DESA İstanbul'da o şubesini kapattı

Türkiye'nin ünlü deri markalarından biri olan DESA, İstanbul'da şube kapatmaya devam ediyor.

DESA İstanbul'da o şubesini kapattı
Editör: Hakan A.
11 Aralık 2020 - 09:13 - Güncelleme: 11 Aralık 2020 - 09:14
Türkiye'de Alışveriş Merkezleri'nin çoğalmasıyla birlikte mağazacılık sektöründe AVM kavramı oldukça cazip olurken, koronavirüs sürecinde ise bu cazibesini kaybetmeye devam ediyor. Yüksek kiralar nedeniyle mağazaların kapatma kararlarına bir yenisi eklendi. Türkiye'nin dev markalarından biri olan Desa, bir AVM'deki mağazasını kapattığını duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Aralık 2020 - İstanbul


Deri ürünlerinin satışında önemli bir paya sahip Desa, İstanbul'da mağaza kapatıyor. Şirket, Yenibosna'da bir AVM'deki mağazasını kapattığını duyurdu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada, DESA İstanbul Yenibosna'da bir alışveriş merkezinde yer alan mağazasını kapattığını duyurdu.Konuyla ilgili KAP'a yapılan açıklamada, 'Verimlilik odaklı çalışma prensiplerimiz doğrultusunda,Starcity Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Yenibosna Merkez Mah. Degirmenbahçe Cad N34 Bahçelievler/ İSTANBUL (1686732684) Adresindeki Desa Deri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Starcity Outlet Alışveriş Ve Yaşam Merkezi Ünvanlı Şubemiz kapatılmıştır.' ifadelerine yer verildi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum