Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölüm yayın tarihi 26 Ekim

Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul yeni sezon yayın tarihi açıklanırken, izleyiciler şimdiden yeni bölümün yayımlanacağı 26 Ekim gecesini beklemeye başladı.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölüm yayın tarihi 26 Ekim
Editor: Hakan A.
24 Ekim 2016 - 08:52
Reklam

Türkiye'nin en sevilen dizisi için ekranlar gün sayıyor. 7'den 70'e ecdadımızın şanlı tarihinin başlangıç sürecini ele alan Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölümü için gün belirlendi. 

Osmanlı İmparatorluğu'nun temellerinin atıldığı Diriliş Ertuğrul dizisi TRT1 ekranlarında kaldığı yerden yeni sezonuyla izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Aylardır süren  büyük bekleyiş nihayet son buluyor. TRT1'de yayımlanan Diriliş Ertuğrul geri sayıma başladı.

Milyonları ekranlara bağlayan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon ilk bölümüyle 26 Ekim tarihinde kendi günü ve kendi saatinde izleyicisiyle buluşmaya hazır. Son yılların en etkileyici dizilerinin başında gösterilen ve Engin Altan Düzyatan tarafından Ertuğrul karakterine can verdiği Diriliş Ertuğrul dizisini bekleyenlere müjdeli haber geldi. Yeni sezon için her şey tamam 26 ekim gecesi sezonu açacak dizide neler olacak şimdi herkes onu bekliyor.

Göç iin harekete geçen ve yola çıkan Ertuğrul bey ve Oba'sını neler bekliyor büyük bir merak konusu. Yei konsept hazırlıkları tamamlanan dizşnin yeni bölümlerinin devam ettiği ifade edilirken, yeni sezonda Ertuğrul bey farklı hikayeler, aksiyon sahneleri ve merakla beklenen dizinin diğer karakterlerini sabırsızlıkla beklemeye başladı.

Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 62.bölüm fragmanı yayımlandı. 26 Ekim gecesi izlenecek diznin o bölümünden ilk tanıtım fragmanı için alttaki videoya bakabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum