DKY Ada projesi Kartal’da lansman öncesi avantajlı fiyatlarla ön...

DKY Ada projesi Kartal'da lansman öncesi avantajlı fiyatlarla ön talep topluyor

Kartal bölgesinde hayata geçirdiği yeni projelerle gündemde olan DKY İnşaat, yeni projesi DKY Ada için lansman öncesinde özel fiyat avantajlarıyla ön talep toplamaya başladı. DKY Ada lansmanı ne zaman?

09 Ağustos 2017 - 09:22 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:25

Markalı konut üreticisi DKY İnşaat yeni projesi için düğmeye bastı. Kartal'da yükselecek DKY Ada projesinde geri sayım sürerken, lansman öncesi avantajlar alıcısına sunuluyor. Projede ön talep süreci başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Ağustos 2017 - İstanbul

DKY İnşaat tarafından İstanbul Kartal ilçesinde hayata geçirilecek olan DKY Ada konut projesi lansmanı için geri sayım başladı. Merakla beklenen DKY Ada projesinde lansman öncesi avantajlı fiyatlarla ön talep toplama süreci devam ediyor. 20 Eylül’de lansmana çıkacak projede daireler ön talep avantajıyla satışa sunulacak.

Birçok markalı konut projesine imza atan DKY inşaat’ın yeni projesi DKY Ada’da ön talep toplama süreci devam ediyor. Kartal’da Akel Yapı Kooperatifi Sitesi’nin kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdüren DKY İnşaat’ın inşa edeceği ‘DKY Ada’ projesi 20 Eylül’de lansmana çıkacak. Buçuklu konseptli daireleri, yemyeşil peyzajı, sosyal tesisleri ve spor alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları ile eşsiz adalar manzarasına sahip bir manzara sunacak DKY Ada’da daireler ön talep avantajıyla satışa sunulacak.

Adalar manzarasına hakim konumda yer alan ‘DKY Ada’ projesinin 2020 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. DKY Ada projesinde lansmana özel cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları Kartal Vizyon’da bulunan DKY Merkez satış ofisinde tanıtılıyor. DKY İnşaat, Kartal’da ön talep avantajları ve cazip kampanyalarla kaliteli bir yaşama adım atmak isteyen herkesi DKY Ada projesi satış ofisinde misafir ediyor.

Kartal’ın en büyük kentsel dönüşüm projesi: ‘ DKY Ada ’

Kartal’ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan DKY Ada’nın yoğun ilgi gördüğünü belirten DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya; “Adalar manzarasına hakim projemizi aile konseptli ile inşa edeceğiz. 1,5 salon konseptimiz bu projemizde de yer alacak. Açılır kapanabilir balkonlarımızla balkon keyfini deniz ve şehir manzarasıyla yaşatacağız. İçerisinde açık ve kapalı havuz, fitness alanları, yürüyüş parkuru, basketbol ve voleybol sahası, dinlenme terasları ve , havuz çevresinde kafeterya alanlarından oluşan sosyal tesisler, geniş peyzaj alanları gibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal olanaklar olacak. DKY Ada’da ayrıca kreş ve tüm daireler için kapalı otopark da bulunacak. Potansiyeli çok yüksek olan Kartal bölgesinde yatırım yapmaya ve herşeyin daha fazlasını arayanlara yeni projeler sunmaya devam edeceğiz” dedi