Dolar kuru bugün ne kadar oldu, kaç TL'den işlem görüyor? (05.06.2020)

Haftanın son işlem günü Dolar kuru ve Euro kurunda son durum... Döviz piyasaları haftanın son gününde ne kadar oldu?

Dolar kuru bugün ne kadar oldu, kaç TL'den işlem görüyor? (05.06.2020)
Editör: Hakan A.
05 Haziran 2020 - 08:11
Dolar fiyatı 5 Haziran Cuma sabahında güne kaç liradan işlem görmeye başladı?  Küresel boyutta dolar kuru fiyatları ABD'de yaşanan iç savaş şartları nedeniyle gerilemeye devam ediyor. Değr kaybı yaşamaya devame den ABD Doları haftanın son işlem gününde güne nasıl başladı? 1 Amerikan doları bu sabah ne kadar oldu? Amerika'dan yaşanan protestolar hız kesmeden devam ediyor. ABD'de yağmalama olayları devam etti. Dünya genelinde pek çok ülkeye sıçrayan gösteriler ekonomiyi koronavirüs salgını sonrası sallamaya adeta sallıyor. Yaşanan gelişmeler nedeniyle küresel ölçekte Dolar para birimleri karşsıında değer kaybı yaşıyor. Peki Türkiye'de dolar ve euro ne durumda? Dolar ve euro kuru güncel fiyatları haftanın son iş günü ne kadar oldu? Bu sabah Döviz kurlarında son durum güncel verileri haberimizde.

Dolar/TL karşısında düşüşü trendine mi girdi? Dolar ve euro kurlarında yaşanan dalgalanmalar sürüyor mu? Haftanın son işlem sabahı 5 Haziran Cuma günü sabahına nasıl başladı, kaç TL'den işlem görüyor?  Türkiye ve ABD'de yaşanan en son gelişmelerle birlikte dolar kurunda güncellenen kur bilgileri ile  son dakika verileri güncellendi.

Normalleşmeye başlayan ekonomi piyasalarında haftanın ilk iş sabahında dolar ve euro TL karşısında kaç liradan işlem görüyor? Serbest piyasalarda döviz kurlarında yukarı yönlü yükseliş sürüyor mu, düşüş sürüyor mu? Dolar ve Euro güncel kurlarında son fiyatlar....

Bugün 1 Dolar, TL karşısında kaç lira oldu, ne kadar? 

Kur TarihDolar/TL Alış Kuru Dolar/TL Satış Kuru Euro /TL Alış Satış
5 Haziran 2020 Cuma  6.7459 TL 6.7511 TL 7.6511 TL -  7.6651 TL

YORUMLAR

  • 0 Yorum