Doları boz ev sahibi ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından başlatılan ‘Yastığının altında tutulan döviz olan parasını altına, liraya dönüştürsün' çağrısına destekler büyürken, Türk Lirası seferberliği bu kez inşaat sektöründe konut satışlarına yansıdı. Yabancıya dahi Türk Lirası üzerinden konut satılacak, ev alacaklara indirimler başladı.

Doları boz ev sahibi ol
Editör: Hakan A.
11 Aralık 2016 - 15:05

Türkiye'ye yapılmak istenene ekonomik darbeye millet dur derken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın düğmesine bastığı Türk Lirası seferberliği  kapsamında firmalarda, kurumlardan ve tabiik milletten karşılığını buldu. Firmalar bir biri ardından kampanyalara başladı, kurumlar TL cinsinden anlaşmalar imzalayacağını açıkladı, millet ise parasını cebinden çıkardı bozdurarak Türk Lirası seferberliğine katkıda bulundu. Kampanya ise aratark çığ gibi büyüyür.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Aralık 2016 - İstanbul

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında 30 günde 3 binden konut satılırken, bu kez millet doları,euroyu satarak ekonomik darbeye karşı dik durmaya başladı. İnşaat firmaları ise vatandaşın, milletin yanında yer alarak Cumhhurbaşkanı Erdoğan'ın TL seferberliğine destek olmak için indirim kampanyalarına başladı. Dolarını boz ev sahibi ol kampanyaları başlatan inşaat firmaları konuta yatırım yapmak isteyen vatandaşa ayrıcalıklı ev sahibi olma fırsatı, yatırım yapma fırsatını sunuyor.

Dövizini bozduran, ev almak isteyen, yatırımını konuta geçirmekl isteyene konut üreticilerinden fırsat üzerine fırsat!

Türkiye'nin önde gelen inşata firmaları kampanyalara başladı; Dövizini boz ev sahibi ol kampanyasıyla, konut üreticileri yüzde 20'lere varan indirimler, özel kampanyalara başladı.

Dolar bozan vatandaşa kampanya ile satış yapan firmalardan bazıları;

Sinpaş GYO, Fuzul Grup, DKY İnşaat, Ortadoğu Grup, Sur Yapı, İhlas Yapı, Irmak Grup, Ege Yapı ve Artaş İnşaat gibi çok sayıda firma kampanyalara başlarken ev sahibi olmak isteyen vatandaşa önemli fırsatlar sunacak.

Konut kampanyası düzenleyen bazı firmalar ve haberin ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz.

Konut sektöründen ev satışlarında TL seferberliği

YORUMLAR

  • 0 Yorum