Dubai Burj Khalifa, İtalya ve İspanya'ya bayraklı destek verdi

Dünyaca ünlü Burç Khalifa kuleleri, koronavirüsle savaş kapsamında İtalya ve İspanya gibi Avrupa ülkeleri ile dayanışma içinde bayraklarını kulede renklendirdi.

Dubai Burj Khalifa, İtalya ve İspanya'ya bayraklı destek verdi
Editör: Hakan A.
23 Mart 2020 - 11:41
Küresel etkileri büyük olan koronavirüs vaka sayılarında yaşanan büyük artış nedeniyle, özellikle İtalya ve İspanya gibi Avrupa ülkeleri için dayanışma artarak devame diyor. Bu dayanışma kapsamında Dubai'nin Dünyaca ünlü kulesi Burj Khalifa, Covid-19 dayanışması kapsamında İtalya ve İspanya bayraklarıyla ışıklandırıldı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 23 Mart 2020 - İstanbul


Uluslararası Dubai Kongre ve Sergi Sarayı, İtalya ve İspanya'nın yanında olduğunun göstergesi olarak dev kule ülke bayraklarıyla ışıklandırıldı. 

Binlerce ölüm vakasının yaşandığı Avrupa'nın en büyük ülkelerinden İtalya ve İspanya için tüm Dünya gelişmeleri yakından takip ediyor. İtalya'da ölüm vakalarının Çin'i geçmesi sonrasında büyük endişe yaşanıyor. İspanya'da son 24 saat içerisinde ölümlü vakaların artması endişeyle karşılanıyor.

Diğer taraftan Dubai'nin en yüksek kulesi Burj Khalifa'da iki ülkeye destek amacıyla ışıkladırma yapıldı. Geçtiğimiz hafta Cuma günü gerçekleştirilen etkinlikte İtalya ve İspanya için destek mesajları yayımlandı ev Dünya'nın en yüksek kulelerinden Burj Halife, sırasıyla İspanya ve İtalya bayraklarıyla ışıklandırılarak, bu ülkelere destek verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum