Dükkan dediğin nedir, nerede, fiyat listesi?

Şu sıralar TV'de sıkça reklamı dönen dükkan dediğin nedir, bu proje nerede? Dukkandedigin.com dükkanları hakkında bilgiler...

Dükkan dediğin nedir, nerede, fiyat listesi?
Editör: Hakan A.
21 Şubat 2020 - 22:54 - Güncelleme: 27 Şubat 2020 - 13:37
Son günlerde TV reklamları ile başlayan dükkan dediğin nedir? Bir dükkan sahibi olmak istiyor, işinizi büyütmek istiyorsanız bu projeden bir dükkan satın alabilirisiniz. dukkandedigin.com internet sitesi üzerinden talep toplamaya başladı. Dükkan dediğin satışa çıktı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri  Merkezi - 21 Şubat 2020 - İstanbul


İstanbul Küçkçekmece Sefaköy metrobüs istasyonuna yakın bölgesinde hayata geçirilen projede dükkanlar satışa çıktı. Özellikle günlerdir reklamları dönen dükkan dediğin com üzerinden talep toplamaya başlayan dülkkanlar şimdiden büyük ilgi görüyor.

İnşaat sektörünün güçlü firması tarafından İstanbul Beylikdüzü ilçesinde Millet Bahçesi yanında inşaa edilen projesinde AVM, Cadde dükkanları büyük ilgi görüyor.


Proje kapsamında Dükkan Dediğin sloganı ile reklamları dönen dükkanlar, ticaret yapmak isteyenler için çok cazip bir alternatif olarak sunuluyor. Ticari yatırım yapmayı düşünüyorsanız; alışveriş merkezleri, hastaneler ve okullara yakın olan bu projeyi mutlaka görmelisiniz. Dükkan almak demek, kazancı garantiye almak demek…

Diğer taraftan projede her aileye uygun daire seçenekleriyle dikkat çekerken, projede 1+1'den 3+1'e özel daire seçenekleri bulunuyor.

DükkanDediğin.com fiyat listesi, ödeme bilgileri

Uygun şart ve koşullarda, dükkan fiyatları yatırımcısını cezbediyor. Projede yer alan dükkan fiyatlarını öğrenmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Altta verilen linkte yer alan formu doldurarak hızla müşteri tesilcisinin sizi bilgilendirmesini isteyin.

PROJEDE YER ALAN DÜKKAN FİYATLARI VE DİĞER BİLGİLERİİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN, FORMU DOLDURUN!

DukkanDediğin.com

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • dükkan dediğin
    1 yıl önce
    Dükkan dediğin nedir ki? her yer dükkan... eminim fiyatı 800 bin liradan aşağı değildir