Ebru Gündeş oturacağı yeni bir ev arıyor

Türkiye'nin en ünlü seslerinden Ebru Gündeş boşanma arefesinde yeni bir ev, yeni bir hayat için arayışta. Reza Zarrab ile olan evliliğini noktalayacak olan Gündeş Kemerburgaz bölgesinde oturmak istediği öğrenildi.

Ebru Gündeş oturacağı yeni bir ev arıyor
Editör: Hakan A.
27 Eylül 2016 - 09:07

Başından geçen Reza Zarrab evliliği ile zor günler geçirmeye devam eden ünlü sanatçı Ebru Gündeş boşanma arefesinde yeni bir ev aradığını söyledi.

Birbirlerine zorluk çıkarmadan anlayış ve saygı çerçevesinde boşanacaklarını duyuran Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti şimdiden Türkiye gündemine oturmuş durumda.

Tatil için ABD'nin Miami kentine gittikleri esnada eşi Reza Zarrab'ın tutuklanmasıyla başlayan süreç sonrasında oldukça zor günler geçiren Ebru Gündeş bu evliliği bitirme kararı aldı ve eşine bildirdi. Avukatı aracılığıyla boşanma dilekçesini Zarrab'ın tutuklu bulunduğu yere gönderen Gündeş imzalanan boşanma protokolü ile anlaşmalı olarak evliliklerine nokta koymuş olacak.

Güzel şarkıcı Gündeş ve henüz 5 yaşında olan kızı Alara ile birlikte yeni bir hayat kurmak için şimdiden çalışmalara başladı. Bu kapsamda Zarrab tarafından satın alınan ve halen ikamet olarak kullandıkları ikiz yalılarda Ebru Gündeş ve kızı Alara artık oturmayacak. Şimdiden bir otele yerleşecek olan güzel sanatçı ve kızı yeni bir ev arayışına girdiği gelen haberler arasında. 

Sakin ve düzgün bir hayat sürmek isteyen Ebru Gündeş'in şu sıralarda yeni bir ev alamk için çalışma yaptığı bildirildi. Özellikle Kemerburgaz bölgesinde yoğunlaşan Gündeş'in kısa süre içerisinde bölgeden yeni bir ev satın alarak yaşamını buradaki evde sürdüreceği iddia ediliyor.

Süreç ünlü çift için işliyor, yeni evi, yeni hayatı boşanma davası ile başlayacak olan Gündeş ve Zarrab arasında bundan sonraki dönemde özellikle Zarrab'ın hapis hayatı sona ererse ne olacak soruları şimdiden en fazla konuşulan konular arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum