Reklamı Geç
Ekopratik ile DKY Ada satışta

Ekopratik ile DKY Ada satışta

DKY İnşaat imzalı Kartal konut projesi DKY Ada düzenlenen basın lansmanı ile satışa sunuldu. DKY Ada konut fiyatları ve ekopratik ödeme sitemi bilgileri emlakpencerem.com da.

29 Eylül 2017 - 14:56 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:25

Markalı konut üeticilerinden DKY İnşaat Eylül ayında lansman yapan firmalardan biri olurken, şirket DKY Ada projesinin satışlarına ekopratik sistemle başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Eylül  2017 - İstanbul

DKY İnşaat tarafından İstanbul Kartal'da hayata geçirilen DKY ADA projesinin lansmanı yapıldı.Satışlarına başlanan projede daire fiyatları 395 bin TL'den başlıyor.
 
600 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen DKY ADA projesi toplamda 19 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak yaşam bulacak projede dairelerin yüzde 60'ı adalar manzarasına, diğer daireler ise ada bitkilerinin yer alacağı yeşile hakim konumda.Proje 36 ay sonra teslim edilecek.
 
155 bin metrekarelik inşaat alanı olan DKY ADA'da 4 blok 792 daire bulunuyor. 301 daire ise hak sahiplerine ait. 491 adet konutun satışa çıkarldığı projede 2+1, 3+1 ve 6 adet loft daire mevcut. 2+1 daireler 395 bin TL, 3+1 daireler ise 551 bin TL'den başlayan fiyatlar ile satılıyor. projede 210-220 metrekare arasında değişen 6 adet loft daierler dubleks olarak tasarlandı.
 
792 dairenin bulunduğu DKY ADA'da 2100 metrekare kapalı sosyal ve spor donatıları bulunuyor. Yüzde 70'i yeşil alan olarak ayrılan projede ada bitkileri kullanıldı.
 
Ekopratik ile esnek ödeme

DKY İnşaat imzasıyla yapılan projede daire satışları için kişiye özel bir sistem oluşturuldu. Bilgisayar üzerinde oluşturulan Ekopratik sistemi ile kendi ödeme şartlarını alıcı kendi belirliyor.Peşinat ve ara ödemeleri vadeyi sistem üzerinde alıcının kurguladığı Ekopratik ile 120 aya kadar vadelendirme yapılabiliyor.
 
DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya 2018 yılında, İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi'de 52 dönüm üzerinde yaklaşık 1300 konutluk yeni bir projeye başlayacaklarını söyledi. Sultangazi projesinin kentsel dönüşüm projesi olduğunu açıklayan Ali Dumankaya, Anadolu Yakası Yenisahra'da çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

DY İnşaat imzalı yeni konut projesi DKY Ada ilişkin tüm ayrıntılara Yeni Projeler sayfalarımızdan erişebilir, form doldurarak satış ofisi temsilcilerinden kolayca bilgi edinebilirsiniz.