Elon Musk, twitter profilini Bitcoine çevirdi! Kafaları bulandırdı...

Attığı her tweet ile piyasaları dalgalandırmayı başaran Elon Musk, tepkilere rağmen Bitcoin paylaşımına bir yenisini ekledi. Bu kez profil resmini Bitcoin yaptı.

Elon Musk, twitter profilini Bitcoine çevirdi! Kafaları bulandırdı...
Editör: Hakan A.
05 Haziran 2021 - 13:48 - Güncelleme: 07 Haziran 2021 - 15:06
Dün attığı kırık kalp tweeti ile ayrılık sinyalleri veren ünlü milyarder Elon Musk, bugün twitter profil resmini Bitcoin görseli ile değiştirip 57 milyona yakın takipçisi, milyonlarca kripto para yatırımcısı ve piyasaların kafasını bulandırmaya devam ediyor.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 5 Haziran 2021 - İstanbul


Spekülatif, manipülatif attığı her tweetler sonrasında kripto piyasaları yerle bir eden Elon Musk elinin altındaki telefondan sosyal medya paylaşımları konusunda ketum davranmıyor. Canı sıkıldıkça tweet atıp kafaları karıştırmaya devam ediyor. Elon Musk, ancak her zamankinden farklı olarak attığı her tweet sonrasında küfürler, hakaretler ve sert tepkileri göğüslemek zorunda.

Dün attığı kırık kalp emojili Bitcoin tweeti sonrasında çok yoğun tepki alan Musk, buna rağmen paylaşımlarını manipülasyonlarına ara vermeden devam ediyor. Takipçileri, Binance CEO'su ve daha pek çok ünlü isim tarafından sert eleştirilen ve tepki gösterilen Musk, bu sabah twitter profil resmini değiştirdi. Profil resmine Bitcoin ile alakalı bir görsel yerleştiren Musk, BTC hakkında kısa sürede yeni tweet atmasından endişe duyuluyor.

Kripto paralar haftaya nasıl başladı? Bitcoin, Ethereum, Ripple 7 Haziran bu haberlerle sert düştü... 

Elon Musk, antipatisi başladı! Hacker grubu Anonymous, Musk'a kafayı taktı... 

XVG coin nedir? 6 Haziran XVG coin yorum

Weibo, çok sayıda ünlü kripto para hesaplarını engelledi! Piyasalar sert düştü...

Rus Bankasının Başkanı Kostin: "Bitcoin sahte para"

Elon Musk attığı Bitcoin tweeti ne anlama geliyor, şifresi ne?#STOPELON

Yaşanan son dkaika gelişmeleri sonrasında özellikle dün twitter takipçileri Elon Musk'ın sesini kesmesi konusunda açtığı tag ile gün boyu tepkiler gösterilmişti. Bitcoin ve alt coinlerde ciddi düşüşler yaşanmış, bugünde ise hala toparlanma beklentisi sürüyordu. Ethereum tarafında bugün bir yükseliş gelsede hemen peşinden aynı oranda düşüş meydana geldi. Kripto para piyasaları hala Musk'ın tweetleri sonrası toparlanmak için çabalıyor.

ARTIK TAKİPÇİLER CİDDİ TEPKİ GÖSTERİYOR!

Gerek Bitcoin, gerekse Dogecoin yatırımcısı olan ve Elon Musk'ı takip eden milyonlar için eğlence kabusa dönmüş durumda. Evlerinde daha refah dolu bir yaşam için yatırımlarını kripto paralara yapanlar, Elon Musk'ın paylaşımlarına oldukça sert tepkiler göstermeye başladı. Atılan her olumsuz ve piyasa düşürücü tweetin ardında takipçileri Musk'a hakarete varan, küfürlere varan tepkiler göstermekten çekinmiyor. Piyasa otoritelerinin ise sert eleştrilerinin ardı arkası kesilmiyor.

KRİPTOLAR KAFA KALDIRAMIYOR

Musk faktörü ile toparlanmada zorlanan kripto para piyasalarında tüm coinler kafa kaldıramaz halde düşüş üstüne düşüş yiyiyor. Diğer taraftan Çin merkezli Weibo borsasından gelen kötü haberlerin etkisiyle piyasalarda yeni bir düşüş dalgası gelmiş gibi görünüyor. Weibo içinde DeFi liderlerinin ve birçok yatırımcının önemli miktarlarda yatırımının bulunduğu ifade ediliyor.  Hafta sonu yaşanabilecek olumlu gelişmeler merakla beklenirken, Bitcoin 36400 Dolar, Eteherum 2708 Dolar, Ripple 0,9520 Dolar seviyelerinden işlem görüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum