Reklamı Geç
Emlak franchise arayanlar dikkat! Emlak’ta dijital dönemi...

Emlak franchise arayanlar dikkat! Emlak'ta dijital dönemi başladı

MGA Digital Realty, Türkiye'de ilk kez emakçılık'ta farklı bir anlayış ile internet ortamında dijital dönemi uygulama koyuyor. Emlak franchise sistemi maksimum kazanç, minimum risk taşıyacak.

07 Şubat 2017 - 09:00 - Güncelleme: 09 Şubat 2017 - 14:04

Emlak franchise arayanlar, klasik emlakçılık anlayışının getirisini az bulanlar bu habere dikkat! Emlak'ta dijitat dönemi başlatan MGA Digital Realty Türkiye şartlarında maksimum verim alınabilecek ve ilkleri içinde barındıran yeni nesil franchise sistemini dağıtmaya başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Şubat 2017 - İstanbul

Türkiye’de ilk defa emlak sektöründe internet ortamında çalışan “MGA Digital Realty” markası, Ofis Franchise vermeye başladı. Klasik emlak franchise sistemine göre yeni nesil “MGA Digital Realty” internet üzerinden çalışıyor. 38 yıllık deneyimi olan Amerika menşeili şirket Türkiye’de emlak franchise ofisleri açarak global gayrimenkul danışmanlarıyla sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.
 
“MGA Digital Realty” emlak markası ile çalışan franchise ofisleri sadece Türkiye’de değil dünyada güçlü bir pazara sahip olan şirketin tüm gayrimenkul portföylerine online olarak ulaşabiliyor ve kendi portföylerini online ortamda “MGA Digital Realty” ofisleriyle franchise sistemi içinde  pazarlayabiliyor. 
 
Yüksek maliyetli franchise emlak markalarına kıyasla, düşük maliyetli internet üzerinden çalışan yeni nesil online emlak franchise markası MGA Digital Realty, ofisin mali ve idari yükünü taşımadan sadece pazarlama-satış  yapma imkanını sağlıyor.  Bu sayede franchise ofisler tüm enerjısını para kazanmak için harcıyor. Marka, toplantı için veya kendi özel ihtiyacı için ofis gerekli olduğunda ana şirketin İstanbul ve ülkenin büyük şehirlerindeki hazır ofislerinde de çalışma imkanı sağlıyor.
 
Genç girişimcilere sırtlarında ofis yükü olmadan yeni iş kurma ve kendi işlerini yapma imkanı sunan MGA.digital, network deki girişimcilere yurtdışında portföy satarak uluslararası kuralları öğretmeyi amaçlıyor. Dijital Franchise ofisler başta ABD pazarı olmak üzere geniş kapsamlı bilgi sahibi oluyorlar. Network sayesinde girişimciler yabancıya satış yapmayı öğrenirler ve her hangi bir uyuşmazlık durumunda Hukuk desteğini mga.digital’den alırlar. Oturma izni ve vatandaşlık hizmetleri ile diğer tüm gayrimenkul satıcılarına kıyasla ayrıcalık kazanırlar.

Türkiye'de ilk defa uygulanacak ve geniş kitlelere anında ulaşmanızı sağlayacak yeni emlak frinchise sistemi sayesinde dijital ortamda Türkiye'nin 82 ilinde online portföy yönetimi ile müşterinize direkt ulaşacaksınız. Nasıl mı? Tüm ayrıntıları aşağıda ki bağlantıya tıklayıp hayatınızı değiştirecek yeniliğe adım atarak göreceksiniz...

“MGA Digital Realty”  Ofis Franchise almak ve koşulları öğrenmek için;

Web: mga.digital

Tel: 0 212 912 1234

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..