Reklamı Geç
Emlak Konut kampanyası amacına ulaştı

Emlak Konut kampanyası amacına ulaştı

Konut satışları rekora koşuyor! Emlak Konut, başlattığı kampanyada satışlar vatandaşın büyük ilgisiyle rekor seviyelere geldi. 15 Temmuz sonrasında yapılan kampanyayı geride bırakmaya başladı, kampanya hedefine ulaştı.

21 Şubat 2017 - 09:03

Türkiye'de ilk kez 240 aya uzanan vadelerle konut satışının gerçekleştirildiği tarihi Emlak Konut kampanyasıyla satışlar hızla devam ederken, konutta yeni rekorlar art arda geliyor. Pek çok inşaat firmasının destek verdiği dev kampanya ile 50 bine yakın konut satışa sunuldu. Şimdiden 3 bin barajına yaklaştı!

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Şubat 2017 - İstanbul

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, 15 Temmuz başta olmak üzere, 2017'nin ilk günlerinde ekonomik darbe planlarıyla Türkiye ekonomisine saldıran dış güçlere ve içteki hainlere en güzel cevap olarak başlattığı konut kampanyasında rekorlar da peş peşe geliyor. Hükümet, kurumlar ve millet adeta kenetlendi, dolarını bozduran yatırımını konuta yaptı. Satışlar beklenildiği gibi en üst seviyelerde.

Türkiye şu sıralar peş peşe satışa çıkan yeni kout projelerinin yanı sıra ev sahibi olmak için satış ofislerini gezmeye devame derken, proje proje dolaşarak bütçesine uygun fiyat aralığında ev konut bakmaya devam ediyor. 20 yıla kadar taksit seçeneği, uygun konut kredisi vade farkı ile yeni bir ev almak için 2017 ve 2018'de bundan daha uygun bir zaman olmayacağı görüşünde her kes hemfikir. Bu durumu değerlendirmek isteyen vatandaş ise proje proje dolaşarak, satış ofislerinden en güncel bilgileri alarak ev tercihini bütçesine göre uydurmak için ev arayışlarını sürdürüyor. Bu kapsamda Emlak Konut GYO tarafından başlatılan 240 ay taksit seçenekli satışlar büyük ilgi görüyor.

21 günün geride bırakıldığı şu günlerde Emlak Konut kampanyasından satışı yapılan evler satış ofislerinin, inşaat firmalarının hedeflerini aştığı kaydedildi. Satışlar oldukça iyi gidiyor. Özellikle uygun şartlarda konut sahibi olmak isteyen vatandaş, 240 ay taksit imkanını kullanmaya devam ediyor. Konut satışlarında şimdiden 3 Bin barajı aşılmak üzere. 31 Mart tarihine kadar kampanyanın devam edeceği bilgisini veren Murat Kurum açıklamasında, hem ciro hem de adet olarak 15 Temmuz'dan sonra başlatılan kampanyanın geçildiği bilgisini verirken, "Tüketiciden öyle yoğun talep geliyor ki, limitler çok kısa sürede aşıldı. Biz de yüzde 30'a çıkardık" dedi.

Kurum açıklamasında konut satışlarına ilişkin, "ilk kampanya ile bir ayda toplam 2 bin 547 adet bağımsız bölüm satışı ile 1 milyar 960 milyon TL satış değerine ulaşılmıştı. İkinci kampanyada ise 19'uncu gününde cironun 2 milyar TL'yi aşmasıyla, 2.5 milyar lira hedefinin geçileceğini düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..