Emlak Konut kampanyası başladı: Yüzde 5 peşin, 20 yıl vadeli konutlara nasıl başvurulur?

Emlak Konut, Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti yüzde 5 peşinatla konut satışlarına bu sabah başladı. Orta ve dar gelirli aileler kira öder gibi, yüzde 5 peşin ödemeyle 20 yıl, 240 ay taksitle ev sahibi yapacak kampanya başladı. Emlak konut kampanyası kredi faiz oranları, taksit seçenekleri, ödeme bilgileri, başvuru nereye yapılacak, tüm şartları haberimizde.

Editör: Hakan A.
01 Şubat 2017 - 08:44 - Güncelleme: 26 Şubat 2018 - 21:00

Emlak Konut GYO, "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" dedi, orta ve dar gelirli aileleri kira öder gibi 20 yıl, 240 ay taksitle ev sahibi yapacak kampanyaya start verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Şubat 2017 - İstanbul

Emlak Konut bünyesinde bulunan firmalar ve 9 banka anlaştı, 1 Şubat - 31 Mart tarihleri arasında ev sahibi olmak, yatırım yapmak isteyenlere, Cumhuriyet Tarihinde görülmemiş bir kampanya başlattı.

İstanbul, Ankara ve diğer şehirlerde 30 farklı konut projesi!

Türkiye genelini kapsayan konut satış kampanyası 30 farklı projede etkin olacak. Prestijli konut projelerinden bugüne kadar ev alamamış birikimi hazır her vatandaş bu kampanyadan faydalanabilecek.

Ev sahibi olmak için çok doğru bir zaman!

Emlak Konut GYO, Türkiye'nin geleceğine ve ekonomisine olan güveninin göstergesi olarak yeni bir tarihi kampanyaya daha imza atıyor. Konut ve bankacılık sektörlerinin ele ele verdiği “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyasında 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün hale geliyor.

Emlak Konut GYO bünyesindeki 30 projedeki 15 bin konut için 31 Mart’a kadar geçerli olan kampanyada ayrıca; 10 yıla yüzde 0,45 vade farkı 5 yıla ise ‘0’ vade farkı gibi uygun ödeme koşulları sunuluyor. “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyasında ortalama 100 bin TL için kullanılacak kredilerde 240 ay için aylık ödeme 930 TL, 120 ay için ise 1.080 TL dolayında olacak.

20 yılda yüzde 0,79 vade farkı, 10 yılda yüzde 0,45 vade farkı, 5 yıla ‘0’ vade farkı ve sadece yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olmayı daha kolay hale getirmiş olacak olan kampanya ile şimdiye kadar ev sahibi olamamış olan vatandaşa oldukça cazip avantajlarla olanaklar sunacak.

100 bin TL için 930 TL’den başlayan taksitlerle vatandaş ev sahibi olacak!

Konut almak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat gözüyle bakılan kampanyada ortalama 100 bin TL için kullanılacak kredilerde 240 ay için aylık ödeme 930 TL, 120 ay için ise 1.080 TL seviyelerinde geri ödeme yapılacak. Taksit seçenekleri, peşinat tutarları, tüketicinin cebindeki para ve kullanılacak konut kredisinin miktarına göre değişiklik gösterebilecek.

Aşağıdaki tabloyu daha detaylı görebilmek için lütfen resim üzerine tıklayın

Konut sahibi olmak için çok doğru bir zaman

Kampanya lansmanında detaylar hakkında bilgi veren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, konut sahibi olmak ve gayrimenkule yatırım yapmak için çok doğru bir zaman olduğunun altını çizerken, "Bu kampanyamız 30 prestijli projede, toplam 15 bin konut için kredi vadesini tam 20 yıla çıkararak sektörde bir yeniliğe daha imza atmış olacağız. Vadeyi 20 yıla çıkararak ve taksitleri düşürerek her bütçeye, her aileye seçenekler oluşturma gayretindeyiz. Emlak Konut olarak işbirliği yaptığımız müteahhitler ile birlikte sektörümüz özelinde vade oranlarını düşürmek için bütün çağrıları yaptık ve bu çağrılarımız olumlu yanıt buldu. Bu kapsamda 20 yıl için 0.79 vade farkı, 10 yıl için 0.45 vade farkı ve 5 yıl için vade farksız ile bankaların hâlihazırda uyguladığı oranları düşürerek vatandaşlarımıza 30 farklı projemizden ev alma imkanı sunacağız." ifadelerini kullandı.

9 Banka kredi kullandıracak!

Emlak Konut kampanyası basın önünde yapılırken, 9 bankanın temsilcileri bizzat toplantıda hazır bulunarak fikirlerini ve kampanyanın ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Vatandaş, bu 9 banka tarafından sağlanacak olan konut kredisi sayesinde 20 yıl gibi tarihi bir kampanya ile ev sahibi olmuş olacak. Konut kredisi kullandıracak olan bankalara arasında, Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım bankası gibi Türkiye'nin dev bankaları bulunuyor.

İşte o 30 proje!

“Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyası kapsamında ünlü inşaat firmaları tarafından hayata geçirilen projeler ise şöyle:

 Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3.Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent

İşte kampanya hakkında en ucuz ve en pahalı evler, taksit seçenekleri, vade oranları ve bilinmesi gerekenler!

Altta bulunan tabloyu daha büyük halini görebilmek için üzerine tıklamanız yeterli!

Başvurular nereden, nasıl yapılacak?

Kampanyayı düzenleyen kurum Emlak Konut GYO. Kurumun resmi internet sitesi üzerinden oldukça kapsamlı bilgiler sunulmaya başlandı. Emlak Konut bünyesindeki projeler olduğundan, siz beğendiğiniz projelerin ayrıntılarına, lokasyon bilgilerine, kat planları ve sosyal donatılarını inceleyebileceksiniz. Beğenmeniz durumunda evin satış ofisine giderek, örnek daireleri gezebilir, konut projesinde dairelerin hemen teslimi durumunda tüm projeden beğendiğiniz evleri gezebilirsiniz. Karar vermeniz durumunda, satış ofisinden müşteri temsilcileri tarafından şartlar ve koşullarınıza uygun seçeneklerle vade seçeneklerinizin netleştirilmesiyle satış işlemini tamamlayabilirsiniz.

Web: www.emlakkonut.com.tr

Tel: 444 36 55

YORUMLAR

  • 0 Yorum