Emlak Konut yeni kampanya! İlk taksit 3 yıl sonra başlıyor... (2 Haziran 2020)

Emlak Konut güvencesiyle 2020 yılı yeni konut satış kampanyası başladı. Hayallerini Erteleme konut satış kampanyasında, yüzde 10 indirim, yüzde 5 peşinatla 3 yıl sonra taksit ödemeye başlayabilirsiniz.

Emlak Konut yeni kampanya! İlk taksit 3 yıl sonra başlıyor... (2 Haziran 2020)
Editör: Hakan A.
02 Haziran 2020 - 22:05
Ev hayali kuranlar için yeni bir cazip kampanya başlatan Emlak Konut GYO, sadece yüzde 5 peşinatla bu hayali gerçeğe dönüştürüyor. Emlak Konut kampanya reklam filmi ile çok sayıda konut projesinden ev sahibi olma imkanı sizleri bekliyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri  - 2 Haziran 2020 - İstanbul


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Koronavirüs salgını sonrası normalleşme ile birlikte yeni bir kampanya başlattı. Ev sahibi olmak isteyenlere sadece yüzde 5 peşinat ile, yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor. Üstelik ilk taksit ödemeleri ise 3 yıl sonra başlıyor...

Konut kredisi faiz oranlarında yapılan indirimlerle yüzde 0.64 faiz oranlarına geriletilmesi ve kamu bankalarının yeni kampanya başlatması sonrasında Emlak Konut GYO yeni bir kampanya başlattı. Herkesi ev sahibi yapacak yeni konut kampanyası kapsamında satın alınan evlere hemen taşınma fırsatı ile ilk taksit ödemelerine 3 yıl sonra başlatıyor. Şimdiden büyük ilgi görmeye başlayan Emlak Konut kampanyasından satın almak istediğiniz evi seçin, kalanını Emlak konut GYO'ya bırakın.


10'larca yeni konut projesinde yer alan evlerin satışını başlatan Emlak Konut GYO, 2020 yılında koronavirüs sonrası ilk büyük konut satış kampanyasını başlatmış oldu. Yapmanız gereken çok basit. Emlak Konut GYO resmi web sitesi üzerine girin ve satışa sunulan hemen teslim konut projelerini inceleyin. Emlak Konut'u arayıp beğendiğiniz projedeki fiyatları sorun veya randevu alarak hemen gidip görün. Kalanını ise müşteri temsilcileriyle kolayca halledin. 

Emlak Konut Hayallerini Erteleme kapsamında projeler veya satışa sunulan evler hakkında daha fazla bilgi almak, konut fiyat listelerini, ödeme planı bilgilerini öğrenmek için altta verdiğimiz diğer haberimizde yer alan linke tıklayıp, Emlak Konut GYO sayfasına giderek bulunan formu doldurmanız yeterli olacak.

Emlak konut GYO hayallerini erteleme kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak için bu haberimizi inceleyin.

emlak konut gyo hayallerini erteleme konut kampanyası. 2020 emlak konut kampanya yüzde 5 peşinat, yüzde on indirim 3 yıl sonra taksit ödeme imkanı
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.


Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum