Erguvan Premium Residence Kurtköy’de yeni kampanya

Erguvan Premium Residence Kurtköy'de yeni kampanya

Erguvan Premium Residence’ta mayıs ayında başlayacak senetli satışlardan bugünden yararlanmak isteyenlerin bin TL ön ödeme ile ev sahibi olma fırsatı Erguvan İnşaat güvencesiyle yeni kampanya kapsamında alıcılara sunulmaya başlandı.

13 Nisan 2017 - 13:07

Erguvan İnşaat, yeni kampanyasında lansman avantajlarını kaçıranlar için yeni fırsatlarla konut satışlarına devam ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Nisan 2017 - İstanbul

Kurtköy’de gerçekleştirdiği yeni projesi Erguvan Premium Residence’ta satış ofisini Mayıs sonu açmaya hazırlanan Erguvan İnşaat, yeni kampanyasında lansman avantajlarını kaçıranlar için yeni fırsatlar sunuyor. Kurtköy’ün çevre dostu rezidans projesi Erguvan Premium Residence’ta mayıs ayında başlayacak senetli satışlardan bugünden yararlanmak isteyenlerin bin TL ön ödeme yapması yeterli…

Erguvan İnşaat, Kurtköy’deki çevre dostu rezidans projesi Erguvan Premium Residence’ta lansman avantajını kaçıranlara yeni fırsatlar sunan bir kampanya başlatıyor. Şubat ayında vitrine çıkan Erguvan Premium Residence’ta projenin yüzde 33’ü lansman döneminde sahibini buldu. Yeni projenin satış ofisi ise mayıs sonunda hizmete giriyor.

Satış ofisinin açılışında müşterilerine yönelik bir organizasyon gerçekleştirecek olan Erguvan İnşaat, aynı zamanda banka kredisi kullanmak istemeyen müşteri adayları için senetli satışları da başlatacak. Şirket, senetli satış dönemi fırsatlarından bugünden yararlanmak isteyen müşterileri için bin TL ön ödemeli seçenek sunuyor. Konut alıcıları sadece bin TL ödeyerek bugünden istediği daireyi rezerve edebilecek ve yeni fiyat artışından etkilenmeyecek.

Mevcut Fiyatlardan Ev Sahibi Olma Fırsatı

Lansman döneminde müşterilerin gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, satılık konut fiyatlarının 295 bin lira ile bir milyon 150 bin lira arasında değiştiği projede aylık bin 910 TL taksitle ev sahibi olma fırsatının sürdüğünü, mayıs sonuna kadar mevcut fiyatlardan ev sahibi olmak isteyenlerin bugünden bin TL ödemesinin yeterli olacağını dile getirdi.

Erguvan Premium Residence’ta fiyata herşey dahil kampanyasıyla müşterinin ek masraf korkusuna son veriliyor. Planlı ve hızlı geliştiği için son yıllarda yatırımcıların tercihlerinde üst sıralarda yer alan Kurtköy’de müşterilerini masrafsız yatırıma davet eden Erguvan İnşaat, KDV, iskan bedelleri, abonelik bedelleri, ankastre ürün gibi sonradan çıkabilecek tüm masrafları iptal etti.
Emre Maraşlı, “Tek fiyat ile alıcıya sürpriz masraflar çıkarmıyoruz. Müşterilere işlemlerde de kolaylık sağlıyoruz. Bizim rezidanslarımızda masraf da bürokrasi de yok” dedi.

Erguvan Premium Residence projesinin yatırım değeri 140 milyon lira olarak hesaplanırken, büyüklükleri 55 ila 158 metrekare arasında değişen 1+1 , 2+1, 3+1, 4+1 tipindeki dairelerin Şubat 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Ankara Caddesi üzerinde, 10 bin 350 metrekarelik arazide yükselen Erguvan Premium Residence, Türkiye’nin inovatif geleceğinin üretildiği Teknopark İstanbul’un hemen yanında inşa ediliyor. Kurtköy’ün ilk LEED GOLD adayı konut projesi Erguvan Premium Residence, 9 katlı 2 blokta, 284 konut ve 10 ticari alandan oluşuyor. Konut tiplerinin 1+1 , 2+1 ,3+1 , 4+1'den oluştuğu projede konut fiyatları 295.000 TL ile 1.150.000 TL arasında değişiyor. Mimar Aykut Akın imzasını taşıyan ve modern mimariyle inşa edilen Erguvan Premium Residence, Sabiha Gökçen ve HABOM’a 3 dakika mesafede yer alıyor, 11 büyük firma merkezi, 5 üniversite kampüsü ve metro durağının yakınında yükseliyor.

Erguvan Premium Residence proje sayfası

https://projeler.emlakpencerem.com/erguvan-premium-residence/projesi/9/