Eskişehir’de 4 mahalle riskli alan ilan edildi

Eskişehir'de 4 mahalle riskli alan ilan edildi

Kentsel dönüşüm çalışmalarının sürdüğü Eskişehir'de Odunpazarı ilçesine bağlı toplam 4 mahalle riskli alan ilan edildi. İşte riskli alan ilan edilen yerlerin listesi ve Resmi Gazete kararı.

11 Mart 2017 - 10:03

Yeni Riskkli alanlara Eskişehir Odunpazarı'ndaki bazı mahalleler eklendi. Kentsel dönüşüm kapsamında Odunpazarı ilçesinde 4 mahalle'de riskli alan ilan eidldi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mart 2017 - İstanbul

Türkiye genelinde yürütülen kentsel dönüşüm projelerinde yeni riskli alanlar ilan edilmeye devam ediyor. Bu kapsamda Eskişehir iline bağlı Odunpazarı ilçesindeki bazı mahallelerde riskli alanlar ilan edildi.

Bu kapsamda Eskişehir'de kentsel dönüşüm projeleri için bazı mahallelerin Riskli Alan olarak ilan edilmesine kararı verildi. Karar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Bakanlar Kurulu kararı sonrasında imzaların atılmasıyla yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bakanlar Kurulu Kararı ile Eskişehir ili, Odunpazarı ilçesi, Emek, Gündoğdu, Yenidoğan ve Erenköy Mahalleleri sınırları içerisinde bulunan bazı alanların Riskli Alan ilan edilmesi hakkında karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Eskişehir'de Riskli Alan ilan edilen yerlerin listesi için altta verilen bağlantıya bakabilirsiniz.

- Eskişehir Odunpazarı ilçesinde riskli alan ilanı edilen yerler

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..