Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları ve Pana Yapı inşaat ekibi , 1 Mayıs için bir araya geldi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Dizisinin başarılı oyuncuları ve İnşaat sektörünün önemli isimlerinden Pana Yapı inşaat ekibi , 1 Mayıs Kutlaması kapsamında buluştu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları ve Pana Yapı inşaat ekibi , 1 Mayıs için bir araya geldi
Editor: Hakan A.
01 Mayıs 2017 - 16:56
Reklam

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" oyuncuları Pana Yapı'nın inşaat ekibiyle 1 Mayıs buluşmasında bir araya geldiler.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Mayıs 2017 - İstanbul

Atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana, reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini koruyan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin oyuncuları 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü Pana Yapı projelerinin yapım işlerinde çalışan tüm ekiple beraber kutladı. Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında tamamlanan ilk proje olan Brooklyn Park’ta coşkulu anlar yaşandı.

Yapımcı Raci Şaşmaz, Türkiye’nin sevilen ekran yüzlerini, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için özel bir organizasyonla Pana Yapı inşaat ekibi ile bir araya getirdi. 250 çalışanın ve EDHO ekibinin katılımıyla gerçekleşen kutlamada keyifli anlar yaşayan oyuncular ile Pana Yapı yöneticileri birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Pana Yapı Yönetim Kurulu, çalışanları ve misafirlerinin katıldığı organizasyonda firmanın inşaat sektöründe ses getiren markalı konut projelerinin başarısı da kutlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum