Eylül’de onlarca yeni konut projeleri geliyor

Eylül'de onlarca yeni konut projeleri geliyor

Konut projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere Eylül ayı müjdesi! Onlarca yeni konut projesi geliyor. Eylül ayı ortasına girilirken yeni konut projeleri görücüye çıkmaya hazırlanıyor. İşte birbirinden cazip fırsat ve avantajlarla satışa çıkacak yeni konutlar.

13 Eylül 2017 - 13:17 - Güncelleme: 06 Ekim 2017 - 08:00

Ev sahibi olmak isteyen milyonlarca vatandaş en uygun evi satın almak, en doğru projeye yatırım yapmak için fırsat kollarken, Eylül ayı sonuna kadar onlarca yeni konut projesi görücüye çıkacak. Hangi firma hangi konut projesini nerede satışa suncak? Konut almak isteyenler bu habere dikkat! Avantaj ve fırsatlarla dolu işte yeni konut projeleri...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Eylül  2017 - İstanbul

İnşaat sektörü Eylül ayına hızlı girdi. Önemli konut ve ofis projeleri Eylül ayı içinde lansmanlarını yapmaya hazırlanıyor. Onlarca projenin lansmanın yapılacağı yeni dönemde başta TOKİ, Emlak Konut GYO'nun projeleri ve markalı konut projeleri kapsamında satışlarına başlanacak. Alıcılara avantajlı ödeme koşulları ile satışlarına başlanacak projelerde düşük peşinat ile 2019 yılında taksitlerine başlanacak ödeme koşulları dikkat çekiyor.
 
Eylül ayında lansmanı yapılacak projeler;
 

- Kuzey Yakası / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO ilk kez bir Ticari proje geliştirdi ve İstanbul Avrupa Yakası'nda Başakşehir bölgesinde hayata geçireceği projesinin satışlarına başladı. 10 blok üzerinde tasarlanan yatay mimari konsepti ile az katlı bir proje olarak öne çıkıyor. Kuzey Yakası Projesinin 7 bloğunda ticaret ve ofis işlevi tanımlanmış olup geriye kalan 2 bloğu otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu yer alacak. Proje hakkında bilgi edinmek için Tıklayın

- Meydan Ardıçlı Esenyurt projesi

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığıyla hayata geçirilecek proje Esenyurt'de inşa ediliyor. Toplam 1680 konuttan oluşan Meydan Ardıçlı projesinde 125 bağımsız dükkan bulunuyor.67 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek Meydan Ardıçlı'da 6 katlı 27 blok yer alıyor. 
 

- Teknik Yapı- Halk GYO İzmir

Sektörün önemli güçleri olan Teknik Yapı ve Halk GYO İzmir'de yapılacak yeni bir proje için bir araya geldi. Teknik Yapı, Emlak Konut GYO'nun İzmir Alsancak'ta ki iki ayrı parselden oluşan 47 dönüm arazi için ihaleyi alan firma olmuştu. İstanbul'dan sonra Anadolu'ya açılan firma Denizli'den sonra İzmir'de Teknik Yapı imzasıyla proje yapacak.
 
 

- Vadi Koru

İnvest İnşaat A.Ş. imzasıyla hayata geçecek Vadi Koru projesi 20 bin metrekarelik bir alanda yükselecek. 240 konut ve 80 ofis ve ticari ünitelerden oluşan Vadi Koru projesi İstanbul Avrupa Yakası'nda Ayazağa'da hayata geçiyor. İnvest İnşaat, Artaş ortaklığı ile Vadistanbul projesinin ortaklarından biri olarak biliniyor.
 

- Ağaoğlu Çekmeköy projesi

Ağaoğlu bölgede yaptığı farklı konut projelerinin yanı sıra Çekmeköy'de yeni bir konut projesine imza atıyor. Arazisi kendisine ait olan proje Şile otobanı üzerinde bulunuyor. Merkezi lokasyonlara yakınlığıyla dikkat çeken Ağaoğlu Çekmeköy konut projesi yeni açılacak metro istasyanuna yürüme mesafesinde konumlanıyor.
 

- Büyükyalı Yeni etap

Büyükyalı, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla Zeytinburnu sahilinde yükseliyor. Projede inşaatlar devam ediyor. Yeni etabın satışlarına başlanacak Büyükyalı prpojesinde örnek daire alıcılar için geçtiğimiz sene içinde hazırlandı. Yeni bir deniz semti ve ulaşım alternatifleriyle dikkat çeken Büyükyalı, 111 dönümlük arazide Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçiyor.
 

- Bulvar Atakent

Bulvar Atakent Konut projesi Maksem Group ve Oğuzkağan ortaklığıyla hayata geçiyor.İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da yükselecek Bulvar Atakent projesi 22 bin metrekarelik bir alan üzerinde 5 blok 391 konuttan oluşuyor.
 

- Zer Kartal

Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım A.Ş. ortaklığı ile Kartal'da inşa edilen Zer Kartal projesi 45 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor.Toplamda 375 konuttan oluşan projede farklı metrekarede ve farklı tipte daireler bulunuyor. İstanbul Anadolu Yakasının gelişen ilçesi Kartal'da yapılacak Zer Kartal projesinin fiyatları lansman sonrası netleşecek.
 

- Sinpaş Finans Şehir

Sektörün güçlü isimlerinden Sinpaş Yapı İstanbul Anadolu Yakası'nda Sinpaş Finans Şehir projesini hayata geçiriyor. Proje Ataşehir ve Ümraniye sınırları arasında kalan İstanbul Finans Merkezine yakınlığıyla fikkat çekiyor. Farklı konsept ve Sinpaş gücü ile hayata geçirilecek projenin fiyat ve detayları lansman sonrası belirlenmiş olacak.
 

- Sinpaş Gökorman 

Sinpaş GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de hayata geçen Gökorman konut projesi Sinpaş GYO'nun Anadolu Yakasındaki 18. projesi olacak. Gökorman projesi iki blok 420 konuttan oluşuyor. Proje konuyla ve ulaşım alternatifleriyle bölgenin yükselen değeri Çekmeköy'de satışlarına lansman sonrası başlayacak.
 

- 3. İstanbul Başakşehir rezidans etabı

Satışlarına geçen yıl başlanan 3. İstanbul projesi İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de yükseliyor. Asaf İş Ortaklığı A.Ş. olarak Al Zamil, Seha Yapı, Adesa ve Fuzul Grup'un bir araya gelerek inşa ettikleri 3. İstanbul projesi 3 etaptan oluşuyor. Birinci etabının satışlarına başlanan projenin rezidans etabının satışlarına başlanacak. Projede toplam 1500 konut, 107 mağaza ve 102 çarşı dükkanı bulunuyor. Proje 115 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor.
 

- DKY Ada

DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da inşa edilen DKY Ada projesi 750 konuttan oluşuyor. Kartal Sahilde inşa edilen proje kentsel dönüşüm projesi olarak ön plana çıkıyor. Proje adalara hakimiyeti ve sahilde konumlanmasıyla dikkat çekiyor.

Daha fazla konut projesi görmek ve takip etmek için Yeni Projeler sayfamızdan dilediğiniz fiyat aralığında uygun ve cazip projeleri inceleyebilir, form doldurarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Yeni İstanbul Konut Projeleri, Ankara Konut Projeleri ve İzmir'de yer alan yeni konut projelerini takip edebilirsiniz. 

Detaylar için : https://projeler.emlakpencerem.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..