Faiz indirimi! Emlak Katılım 0,94 faizli 100 Bin TL konut finansmanı hesaplama

Hangi bankada 0.94 konut kredisi var? Konut kredisi faiz oranları düşmeye devam ediyor! İndirimlerin sürdüğü konut kredilerinde Emlak Katılım, düşük faizli konut finansmanı imkanıyla 60 aya kadar 0,94 oranlarla ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. İşte Emlak Katılım 100 bin tl konut kredisi hesaplaması...

Faiz indirimi! Emlak Katılım 0,94 faizli 100 Bin TL konut finansmanı hesaplama
Editör: Hakan A.
21 Şubat 2020 - 08:33 - Güncelleme: 21 Şubat 2020 - 08:34

Merkez Bankası faiz indirim kararı ile birlikte, gözler bir kez daha banka kredi faiz oranlarına çevrildi. Özellikle ev sahibi olmak isteyenler için konut kredisi faiz oranları merak ediliyor. Emlak Katılım konut finansmanı konusunda uygun şart ve koşullarda kredi imkanı sunuyor.

Emlak Pencerem / Konut Kredisi - 21 Şubat 2020 - İstanbul


Şubat ayı sonuna doğru 2020 konut kredisi faiz oranlarında indirimler sürüyor. 2019 ile başlayan kredi faiz indirimleri ile ekonomi piyasalarında canlanma sürüyor. Özellikle yeni ve ikinci el konut satışlarında banka kredisi ile alımlarda artış yaşanıyor. Konut kredisi faiz indirimleri sayesinde birikimler piyasaya akmaya devam ediyor. 

Konut kredisi güncel faizleri vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devame derken, bankalar kredi faiz oranlarında yaptıkları indirimler ile kredi kullanım oranları artıyor. Taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi faiz oranlarında düşüşler Şubat ayı boyunca sürdü. Merkez Bankası tarafından alınan son indirim kararı ile birlikte vatandaş banka kredilerinde faiz indirimi bekliyor!Emlak Katılım konut finansman indirimleri sürüyor. Emlak Bank olarak bilinen ve 2019 yılı itibariyle bankacılık faaliyetlerini sürdürmeye başlayan Emlak Katılım konut finansmanı konusunda vatandaşa düşük faiz oranları sunuyor. Banka, 0,94 konut finansmanı ile piyasada en düşük oranı sağlayan bankalar arasında. Peki Emlak Katılım'dan 100 Bin TL konut finansmanı hesaplamasında aylık ne kadar ödeme yapılıyor, toplam maliyeti ne kadar oluyor?
  • Finansman Tutarı: 100.000 TL
  • Aylık Taksit Tutarı: 2.188,24 TL
  • Toplam Geri Ödeme Tutarı: 131.293,77 TL

Toplam Masraflar :1.515 TL
Finansman Tahsis Ücreti :500 TL
İpotek Tesis Bedeli :225 TL

Ekspertiz Ücreti :790 TL


100 bin tl konut finansmanı emlak katılım şubat 2020

* Ekspertiz ücreti ekspertiz yapan firmaya göre değişiklik gösterebilir !

* Tahsis ücreti müşteriden peşin olarak tahsil edilecektir. Ödenecek toplam tutar masrafları içermemektedir. Bu tablo bilgi amaçlıdır. Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş’ ni hiçbir şekilde taahhüt altına sokmaz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum