0.99 faizli konut kredisi müjdesi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ev alacaklara destek!

09 Mayıs 2022 - 23:38
TAKİP ETTAKİP ET

0.99 ve 0.89 faizli konut kredisi kullanmak isteyen, yeni ev alacaklara müjdeli haber geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konut alacaklar için 10 yıl vade, 0.98 faizli konut kredisi desteği için düğmeye bastı .İlk defa ev sahibi olacakları yakından ilgilendiren ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan 10 Yıl vadeli 0.99 faizli kredi desteği ile alakalı ayrıntılar paylaşıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın canlı yayında açıkladığı konut müjdesi hakkında detaylar gelmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan 10 Yıl vadeli 0.99 faizli kredi desteği ile alakalı ayrıntılar paylaşıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın canlı yayında açıkladığı konut müjdesi hakkında detaylar gelmeye devam ediyor.

Türkiye'nin dev kamu bankaları Halkbank, Ziraat Bankası ev Vakıfbank tarafından desteklenecek 0.98 faizli konut kredisi kullanacaklar için detaylar belli olmaya başladı.

0,98 konut kredisi verecek bankalar hangisi?

Ev sahibi olmak, konut almak isteyene Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 ayrı paket müjdesi verdi! 10 yıl vade, aylık yüzde 0,98 faizli konut kredisi geliyor...