Bitcoin yönü aşağı çevirdi! İşte 13 Temmuz Bitcoin (BTC) kritik seviyeler, teknik analiz, grafik ve yorumlar

13 Temmuz 2021 - 17:05
TAKİP ETTAKİP ET

Kripto paralarda düşüş trendi hızla devame derken Bitcoin'de değer kaybı yüzde 2'yi aBitcoin (BTC) daralan üçgen sonrası yönünü aşağı yönlü kırdı! Bitcoin düşüşe geçerken altcoinleri peşinden sürüklemeye başladı. Kripto para piyasaları bugün düşüşle karşılaştı. Bitcoin başta olmak üzere tüm altcoinler kırmızıya bürünmüş durumda. Ytaırımcı ise en doğru yorum ve analizi arıyor. Güne düşüşle başlayan Bitcoin yönünü aşağı çevirmiş durumda. Peki düşüş ne kadar sürecek? Bitcoin hangi seviyeler kritik?

Haftaya pozitif başlayan Bitcoin fiyatı Salı sabahı yönünü bir anda aşağı kırdı. Destek ve yeni hedefleri açıklayan analistler en kritik destek seviyesini 32300 Dolar olarak açıkladı. Bu desteğin kırılımı durumunda ise aşağı yönlü sert düşüşler bekleniyor. İşte 13 Temmuz itibariyle Bitcoin grafik ve teknik analizler ile analist yorumları.
Bitcoin düşüşe geçerken Ethereum, Dogecoin ve diğer tüm alt coinler gerilemeye başladı! Kripto paralarda düşüş trendi hızla devame derken Bitcoin'de değer kaybı yüzde 2'yi aştı. Son 24 saatlik dilimde düşüşe geçen yönünü aşağı olarak belirleyen Bitcoin (BTC) fiyat analizi ve son durumu galerimizden öğrenebilirsiniz.