Erzurum TOKİ Konut Kura Çekilişi Netleşen Kesin Sonuçları Belli Oldu (19 Kasım TOKİ Erzurum Merkez, Hınıs, Oltu, İspir kura sonuçları)

19 Kasım 2022 - 14:09
TAKİP ETTAKİP ET

TOKİ bugün Erzurum kura çekilişine başladı! Canlı yayında Erzurum merkez TOKİ konut kurası çekilişi tamamlandı.. Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük sosyal konut kampanyasında kura çekimi heyecanı kesintisiz devam ediyor. TOKİ 250 bin sosyal konut projesi kapsamında başvuruları kabul edilen milyonlarca kişi kura sonuçlarını bekliyor. Erzurum TOKİ kura sonuçları isim isim tam listesi, sorgulama ekranından öğreniliyor. Oltu, Hınıs, İsbir ve Erzurum Merkez kura sonuçları ekranı.

ERZURUM MERKEZ TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM SORGULAMA EKRANI

Erzurum TOKİ kura sonuçları belli oldu! Erzurum Merkez ve diğer ilçelerin kura sonuçları açıklanmış oldu. 20 Kasım Pazar günü kalan diğer ilçelerin kuraları çekilecek. 

TOKİ Erzurum'da büyük kura heyecanı yaşanıyor! Kura sonuçları ise yakından izleniyor. Canlı yayında TOKİ Erzurum kura sonuçları açıklanıyor. Erzurum Merkez, Hınıs, İspir ve Oltu kura sonuçlarını soruyor ve sorularının yanıtını arıyor. İşte TOKİ Erzurum kura çekilişi, kura sonuçları ile kura sonuçları sorgulama ekranı ve diğer detaylar hakkında merak edilen ayrıntıların tamamı...