Rengarenk TOGG elektrikli otomobiller hayran bıraktı! Anadolu, Gemlik, Kula, Oltu, Pamukkale ve Kapadokya renkleri TOGG'da birleşti

29 Ekim 2022 - 07:40
TAKİP ETTAKİP ET

Gemlik TOGG Yerli Otomobil Fabrikası bugün seri üretime geçiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açılışını yapacağı TOGG Gemlik fabrikası seri üretim sürecine geçiyor. Milyonların gözü bugün Gemlik yerli otomobil fabrikasında olacak. TOGG hangi renklerde olacak paylaşımlar art arda yapıldı. Elektrikli TOGG C SUV modellerinin renkleri görenleri hayran bıraktı. TOGG Gemlik, TOGG Anadolu, TOGG Kula, TOGG Oltu, TOGG Pamukkale, TOGG Kapadokya olarak adlandırılan fabrikadan çıkıyor...

Türkiye'de gurula üretilen yerli ve milli TOGG elektrikli otomobilleri pek yakında yollara çıkıyor. BUgün açılışı gerçekleştirilecek TOGG Gemlik fabrikası seri üretime başlayacak. İlk üretilen TOGG otomobilleri ise Dünya'nın dört bir yanına Büyükelçilere dağıtılacak. Dünya genelinde TOGG Türk Büyükelçilerine verilerek reklamı gerçekleştirilmiş olacak.

Togg Gemlik fabrikası açılış heyecanı tüm Türkiye'yi sarmış durumda. TOGG sosyal medya hesaplarından peş peşe C SUV modeli renkleri ve isimleri paylaşıldı. TOGG Elektrikli C SUV modeline ait isim ve renkler sosyal medyada büyük beğeni topladı. Fabrikadan çıkacak ilk TOGG otomobillerine kimler sahip olacak belli oldu.

29 Ekim gibi Cumhuriyet için oldukça anlamlı bir günde Gemlik TOGG yerli otomobil fabrikası açılışı özel bir törenle açılışı yapılacak. TOGG Gemlik fabrikasında seri üretime geçilmiş olacak. Diğer taraftan TOGG otomobil fiyatı merak edilmeye devam ederken, seri üretimden çıkacak olan C SUV modelinin renkleri, bu renklerin hikayeleri paylaşıldı.

 

Türkiye'nin akıllı otomobili TOGG'un renkleri twitter resmi hesabından paylaşıldı. Büyük beğeni toplayan Togg C SUV modellerinin renkleri büyük ilgi gördü. 

TOGG resmi hesaptan yapılan paylaşımda, "2023 yılının ilk çeyreğinde pazara sunacağımız doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazımız C SUV’da “Türkiye’nin Renkleri”ni sizlerle buluşturacağız." ifadeleri kullanıldı.

TOGG Gemlik, TOGG Anadolu, TOGG Kula, TOGG Oltu, TOGG Pamukkale, TOGG Kapadokya...