Tiny House mı alacaktınız! A101'e bakmadan sakın haaa...

25 Şubat 2024 - 01:52
TAKİP ETTAKİP ET

A101 marketlerinde raflara sığmayacak Tiny House satışları için geri sayım başladı. Ufak bir arsası olup, üzerine bina yapacak gücü olmayanlar için alternatif bir yapı sistemi Tiny House A101 marketlerine geliyor. Şaka falan değil. A101'lere Tiny House modeli geliyor. Escamp 6500 Flat Tiny House için A101 kampanyasını resmi kataloğu ile duyurdu. Parası olanlar hemen katolağa göz atsın, model yapısına hızla kavuşsun...

A101 farklı ürün ve marka çeşidiyle müşterilerine sürprizlerle dolu yeni aktüel ürünler kataloğu ile dikkat çekmeye devam ediyor. Son yıllarda artan konut fiyatları nedeniyle barınma ihtiyacı ciddi bir problem haline gelmiş durumda. Çözüm alternatif yapılar ve arsa satışları olarak öne çıkmaya başladı. A101 ise fırsatı kaçırmadı ve alternatif yapı modeli olan Tiny House satışına başladı. Yakında prefabrik ev satılırsa şaşırmayın.

A101 aktüel ürünler kataloğunda yeni bir Tiny House satışı büyük dikkat çekmiş durumda. Görenleri şaşırtan, hadi canım bunu da mı satacaklar dedirten Tiny House modeli şimdiden büyük ilgi görmeye başlamış durumda. A101 insertlerine girmeyi başaran bu kez Escamp 6500 Flat Tiny House oldu.