FSM Köprüsü'nde çalışmalar erken tamamlandı, trafik normal akışına döndü!

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde merakla beklenen çalışmalar nihayet tamamlandı. FSM Köprüsü üzerinde bu akşam itibariyle trafik seyri normal akışına döndürüldü. Tüm şeritler trafiğe açıldı...

FSM Köprüsü'nde çalışmalar erken tamamlandı, trafik normal akışına döndü!
Editor: Hakan A.
29 Temmuz 2019 - 00:07

İstanbul ulaşımında büyük yükü üzerinden geçiren Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden (FSM) geçecekleri yakından ilgilendiren müjdeli haberi Bakan Turhan verdi

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 28 Temmuz 2019 - İstanbul


52 gün sürmesi planlanan FSM Köprüsü asfalt çalışması nihayet İstanbullulara bu akşam itibariyle rahat bir nefes aldıracak.

İstanbul'un en önemli geçiş köprülerinden biri olan ve günlerce üzerinde çalışma yapılan FSM Köprüsü üzerinde şeritlerin tamamı kullanıma açıldı! 27 Haziran tarihi itibariyle trafiğe kapatılan ve önce 17 Ağustos'ta bitirilmesi planlanan, daha sonra bitiş tarihi Kurban Bayramı öncesine çekilen FSM Köprüsü üzerinde süregelen bakım ve onarım çalışmaları planlanan tarihten çok önce bir şekilde tamamlanarak trafiğe açıldı.

Üstyapı ve derz onarım çalışmalarının ikinci etabında çalışmalar tamamlanmış olan köprü, bu akşam saatlerinde İstanbulluların ulaşımına açıldı.

İzmir-İstanbul Otoyolu Müjdesi!

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, İzmir-İstanbul Otoyolu Balıkesir kesimi inşaatında incelemelerde bulundu ve şantiyeyi ziyaret ederek son durum hakkında en son bilgileri aldı. 

Diğer taraftan İzmir ve İstanbulluların merakla bekledikleri İstanbul İzmir Otoyolu ile alakalı açıklamalarda bulunan Bakan Turhan, "Akhisar, Bursa ve Balıkesir kesimlerinde incelemelerde bulunduk. Çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Önümüzdeki günlerde 192 kilometrelik kesimi hizmete açacağız. Şimdiden hayırlı olsun." müjdesini de verdi.