Reklamı Geç
Galatasaray Adası’na Camii iddialarına Başkan Topbaş’tan...

Galatasaray Adası'na Camii iddialarına Başkan Topbaş'tan açıklama

Bir İBB meclisi üyesi tarafından dillendirilen Galatasaray Adası'na camii yapılsın isteği sonrasında Başkan Topbaş açıklamada bulundu.

13 Haziran 2017 - 09:44

İBB tarafından yıkımı gerçekleştirilen Galatasaray'ın deniz üzerindeki tek yapısı olan Sua Ada olarak bilinen Galatasaray Adası'nın yıkımı sonrasında bir meclis üyesi tarafından gündeme getirilen camii iddiası sonrasında ilk açıklama Kadir Topbaş'tan geldi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Haziran 2017 - İstanbul

"Galatasaray Adası'na cami yapılacak" iddiaları sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş son dakika açıklamada bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde (İBB) Bağımsız bir meclis üyesi tarafından ortaya atılan "Galatasaray Adası'na cami yapılacak" iddiaları üzerine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'dan açıklama geldi. Bir meclis üyesi tarafından gündeme getirilen iddia hakkında Başkan Topbaş konuştu.

Başkan Kadir Topbaş açıklamasında, "Bağımsız meclis üyemiz gündem dışı bir konuşma yapmıştır. Galatasaray Adasına cami yapılması gündemimizde olmadığı gibi bir çalışma içinde de değiliz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..