Gelişen Kentler Zirvesi Erzurum başlıyor

Gelişen Kentler Zirvesi Erzurum başlıyor

‘Gelişen Kentler Zirvesi’nin 8‘incisi, 3-4 Ekim 2017 tarihlerinde, Erzurum Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Erzurum’da yapılacak.

20 Eylül 2017 - 12:37 - Güncelleme: 20 Eylül 2017 - 13:15

Sekizincisi bu yıl Erzurum'da yapılacak olan ‘Gelişen Kentler Zirvesi’ için geri sayım başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Eylül  2017 - İstanbul

Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Platformu GYODER tarafından, gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nin 8‘incisi, 3-4 Ekim 2017 tarihlerinde, Erzurum Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Erzurum’da gerçekleştirilecek. 

GYODER’in hazırladığı, kent hakkında önemli başlıklar içeren ‘Erzurum Raporu’ ile konuşmacılar, Erzurum’u tüm yönleriyle ele alacak. Erkonut’un zirve sponsoru, Halk GYO’nun ana sponsor olduğu zirvede, ekonomist Prof. Dr. Kerem Alkin, konuşmacı olarak yer alacak.


‘Gelişen Kentler Zirvesi-Erzurum’da, yüzyıllardır Anadolu’nun en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Erzurum ve çevresinin, genel sosyo-ekonomik değerlerinin yanı sıra, gayrimenkul alanında barındırdığı potansiyel ve sunduğu fırsatlar ele alınacak. GYODER’in Türkiye’yi kapsayacak bir strateji ile Anadolu şehirlerini kucaklamayı hedeflediğini belirten GYODER Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin, “‘GYODER olarak, bu yıl 8’incisini düzenleyeceğimiz ‘Gelişen Kentler Zirvesi’ni, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliği ile Erzurum’da gerçekleştiriyoruz. Düzenlendiği her kentte önemli işbirliklerine ve kente yatırım yapılmasına vesile olan ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nde, gayrimenkul sektörü temsilcileri, yerel yöneticiler, yatırımcılar ve uzmanlarla bir araya gelerek, fikir ve bilgi alışverişlerinde bulunacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..