Gökhan Tepe mini konser ve imza günü ile İstMarina Kartal'da

İstMarina Kartal AVM'de eğlence devam ediyor. Bu hafta sonunda iki eğlenceli aktivite İstMarina AVM ziyaretçilerini bekliyor.

Gökhan Tepe mini konser ve imza günü ile İstMarina Kartal'da
Editor: Hakan A.
26 Ekim 2018 - 12:45 - Güncelleme: 26 Ekim 2018 - 16:32

D&R İstMarina bu hafta iki etkinliğe ev sahipliği yapacak

Emlak Pencerem / AVM Haberleri - 26 Ekim 2018 - İstanbul


Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunmaya devam ediyor.

“Yaşam Sihirbazı” İstMarina’ya geliyor

“Kuantum Liderinin Hafızası” adlı kitabıyla dikkatleri üzerine çeken yazar ve illüzyonist İlkay Tercan okurlarıyla buluşuyor. 26 Ekim Cuma günü 19.00’da D&R İstMarina’da gerçekleştirilecek söyleşi ve imza gününde sevenleriyle bir araya gelecek olan başarılı isim, kendine özgün illüzyon gösterileri ve sunumlarıyla izleyenlerini şaşırtırken motivasyon ve eğlence içerikli mini kişisel gelişim eğitim sunumu ile önemli bilgiler verecek.

Gökhan Tepe mini konser ve imza günü ile İstMarina D&R’da

Türk pop müziğinin başarılı müzisyen ve yorumcusu Gökhan Tepe son stüdyo albümü “Yaz 2018” ile 27 Ekim Cumartesi günü 15.00’de İstMarina D&R’da gerçekleşecek mini konser ve imza gününde hayranlarıyla bir araya gelecek.

Son albümüyle başarı grafiğini yükselten Gökhan Tepe, en sevilen şarkılarını canlı performans ile seslendireceği etkinlikte sevenlerine unutulmaz anlar yaşatacak. Hayranları Gökhan Tepe’nin hem şarkılarını dinleyecek hem de bol bol fotoğraf çektirme imkanına sahip olacak.