Reklamı Geç
Google 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel doodle tasarladı

Google 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel doodle tasarladı

Google Türkiye Cumhuriyeti'nin 93.yılını böyle kutladı. Google 29 ekim doodle. Google bu sabah Türk halkının Cumhuriyet bayramını özel tasarladığı 29 ekim logosu ile kutladı. Yandex ise sayfa geneli hazırladığı ve çok beğenilen tasarımı hayran bıraktı.

29 Ekim 2016 - 08:20

Dünya devleri google.com ve yandex.com.tr Türkiye'nin özel günü Cumhuriyet Bayramı'nı unutmadı. Google sade bir logo ile arayüzü logosonu değiştirirken, yandex ise sayfanın tamamını kaplayan oldukça fazla beğenilen bir tasarım kullandı. Türkiye'de özel ve anlamlı günleri unutmayan google, 29 Ekim Türkiye Cumhuriyeti'nişn kuruluş yıldönümünü unutmadı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Ekim 2016 - İstanbul

Özel tasarımlı doodle adı verilen Google search saydfasında bulunan logolara bir yenisi daha bugün 29 Ekim vesilesiyle, google'dan geldi.Dünya üzerinde var olduğu pek çok ülkede bu özel tasarımları kullanmaktan haz alan google, ülkelere ait önemli günlerde bu logolarla arama sayfalarını ülkelere özel hale getiriyor.

İşte bu sabah google.com üzerinden arama yapmak isteyen milyonlar gün boyunca görecekleri logo Türkiye Cumhuriyeti için hazırlanan özel tasarımlı logo ile karşılaşacak. Bugün 29 Ekim Cumhuriyet bayramı. Türkiye Cumhuriyeti'nin 93.Yılı... Google.com tarafından tasarlanan özel Cumhuriyet Bayramı logosu görenleri hayran bıraktı.. Milyonlarca kullanıcı logo için tıkladı...

Google doodle 29 ekim Cumhuriyet bayramı için hazırladığı logo, Yandex'in hazırladığı özel sayfa yanında oldukça sönük kaldı. Ama tarzlar önemli google sade kullanım seviyor doodle tasarımlarında, Yandex ise sayfa genelini kullanmayı daha fazla seviyor.

Yandex sayfa tamamını özel tasarladığı backraund ile hareketlendirdi.

Son yıllarda artan kullanıcı sayısı ve kullanım hacmi ile dikkatleri üzerine çeken yandex ise Türkiye Cumhuriyeti'nin 93.Yılını çok özel bir sayfa arkası görseli ile kutladı. Sayfa genelini kapsayan dev bir arka plan kullanan yandex 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırladığı arama sayfası oldukça büyük beğeni topladı ve yandex seven sevmeyen herkesten tam geçer not aldı.

işte yandex tarafından 29 ekim bu sabahı Türkiye Cumhuriyeti kutlaması için hazırlanan o güzel tasarım.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..