Gül İnşaat Avenue İstanbul konut projesi satışa çıkıyor

Gül İnşaat Avenue İstanbul konut projesi satışa çıkıyor

İstanbul'da Eim ayı ile başlayan yeni proje lansmanlarına Gül İnşaat Avenue İstanbul projesi ile giriyor. Avenue İstanbul konut satışları için lansmanı bekliyor. Peki Avenue İstanbul konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

11 Ekim 2017 - 08:07

2017 Ekim ayı yeni projelerin lansmanlarıyla devam ediyor. Gül İnşaat Avenue İstanbul projesi için geri sayıma başladı. 30 Bin metrekare alanda inşa edeceği yeni projesini satışa çıkarıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ekim 2017 - İstanbul

Gül İnşaat, 2017 konut projelerine bir yenisini daha ekliyor. Şirket İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında hayata geçireceği 436 konutluk yeni bir projenin startını veriyor.

Gül İnşaat yeni konut projesi Avenue İstanbul'u düzenleyeceği basın lansmanı ile görücüye çıkaracak. 1+1'de 3+1'e kadar üç farklı tipte konut seçeneğinin yer alacağı Avenue İstanbul konut projesi 2 blok üzernde toplam 436 adet konuttan oluşacak.

Avenue İstanbul konut fiyatları da ön talep döneminde açıklandı. Gül İnşaat imzalı Avenue İstanbul konut projesi kapsamında projede satışa çıkacak evlerin satış fiyatları ise 1+1 dairelerde 443 bin liradan başlayacak, 2+1 konutların güncel satış fiyatları ise 631 bin liradan başlarken, 3+1 tipindeki daire seçeneklerinde ise konut fiyatları 900 bin lira olarak lansman öncesi talepler toplanmaya devam ediyor.

Gül İnşaat Avenue İstanbul konut projesi lansmanı 12 ekim tarihinde gerçekleştirilecek.