Halit Semih Demircan, Gübretaş Genel Müdürü oldu

Son aylarda altın rezervleri ile gündemden düşmeyen Gübretaş A.Ş.'de Genel Müdür ataması gerçekleştirildi. Halit Semih Demircan kimdir, eğitimi, biyografisi...

Halit Semih Demircan, Gübretaş Genel Müdürü oldu
Editör: Hakan A.
18 Ocak 2021 - 11:05
Türkiye'nin en büyük altın maden keşfini gerçekleştiren Gübretaş'ta görev değişikliği yapıldığı bildirildi. Gübretaş'ta Halit Semih Demircan, Genel Müdür olarak resmen göreve başladı.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 18 Ocak 2021 - İstanbul


Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada, Gübretaş A.Ş. nin yeni genel müdürü hakkında detaylar paylaşıldı.

KAP'a yapılan açıklamada, "Bağlı ortaklığımız Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü olarak görevlendirilen Sayın Mahmut Karaman, Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş.'deki geçiş sürecine ilişkin iş ve işlemleri tamamlamasını müteakiben,18 Ocak 2021 tarihi itibariyle, Şirketimizdeki İşletmeler ve Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine dönmüştür.

Bağlı ortaklığımız Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş. tarafından hayata geçirilecek olan Söğüt Maden Projesi'ne ilişkin Sayın Halit Semih Demircan, 18 Ocak 2021 tarihi itibariyle Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü olarak görevlendirilmiştir. "
ifadelerine yer verildi.

Halit Semih Demircan kimdir?

Koza Altin Isletmeleri A.Ş. Former Assistant Gen Mgr:Technic olarak görev yapan Halit Semih Demircan, Özaltın Holding şirketinde Mining Coordinator (Maden İşleri Koordinatörü) görevlerini yürüttü. 

Eğitimi; Bilkent University MBABölümExecutive MBA
2011 – 2013

University of Ballarat Master of Engineering Technology  Mining Engineering
2003 – 2004

Selçuk Üniversitesi Bachelor of Sciences Mining Engineering
1996 – 2001

YORUMLAR

  • 0 Yorum