Halkbank-Vakıfbak-Ziraat Bankası'ndan kredi kullanacaklar dikkat! Kredi faizleri en düşük-en yüksek oranları

Ev sahibi olmak isteyenler, otomobilini yenilemek veya ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için 16 Mart 2021 Halkbank-Vakıfbank-Ziraat Bankasının güncel kredi faiz oranları ile en düşük ve en yüksek faizleri. Kamu bankalarında kredi faizleri yeniden güncellenirken 3 bankada tüketici için cazip sayılabilecek kredi fırsatı bulunuyor. İhtiyacınıza göre seçin ve kullanın.

Halkbank-Vakıfbak-Ziraat Bankası'ndan kredi kullanacaklar dikkat! Kredi faizleri en düşük-en yüksek oranları
Editör: Hakan A.
16 Mart 2021 - 11:20
3 Kamu bankası kredi faizlerini her yeni gün güncelliyor. Ev sahibi olmak isteyenler için konut kredisi faizleri başta olmak üzere, otomobilini yenileyecekler için taşıt kredisi ve nakit para ihtiyacınızı giderecek ihtiyaç kredisi faiz oranlarında Mart ayı güncel kredi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Bankalar kredi faizlerini en düşük ve en yüksek kullanıma göre cazip fırsatlarla tüketiciye sunmak istiyor. Tüketici ise ödeme gücüne göre kredi seçeneklerini özel ve kamu bankalarından gidermek istiyor. Peki 16 Mart 2021 Saı günü itibarıyla en düşük kredi faiz oranı sunan kamu bankalarında kredi faizleri ne durumda? 

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 16 Mart 2021 - İstanbul


Türkiye'nin dev kamu bankaları koronavirüs salgını boyunca gerek tüketiciye, esnafa ve KOBİ'lere olsun, gerekse dev şirketlere olsun kredi kullanımında kısıtlamaya gitmedi. Milyonlara kredi kullanımı olanağı sağladı. Kamu bankaları tarafından KGF destekli kredi desteği sağlanırken, ekonominin ayakta kalması için banka imkanları sonuna kadar açık bırakıldı. Normalleşme ile birlikte Halkbank-Vakıfbank-Ziraat Bankası kredi sağlamaya devam ediyor.

Yeni bir konut almak, ikinci el veya sıfır konut almak isteyenler, kullandığı otomobili satarak yeni model araba almak isteyenler ve nakit sıkışıklığını ihtiyaç kredisi ile gidermek isteyen vatandaşlar Halkbank-Vakıfbank-Ziraat Bankası tarafından sağlanan kredilere yoğun ilgi gösteriyor. Diğer taraftan özel bankaların sağladığı imkanlar kontrol ediliyor. 


EN UYGUN KREDİ FAİZ ORANI HANGİ BANKADA?

Ödeme dengesine en uygun kredi kullanmak için banka banka faiz oranlarını merak eden ve araştıran herkes için güncel faizlere pek çok haberde yer verdiğimiz Kamu Bankaları ve Özel Banka kredi faiz oranlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz.  3 Kamu bankası Halkbank-Vakıfbank-Ziraat Bankası güncellenen kredi, faiz oranları ile taşıt-konut-ihtiyaç kredilerini buradan öğrenebilirsiniz. Mart ayında en düşük oranlı kredi faizi veren kamu bankaları olarak Halkbank ve Vakıfbank'ın yanı sıra Ziraat bankası öne çıkıyor. Kredi faizleri yüksek seyrederken, özel bankalara nazaran daha uygun faizlerle kamu bankaları vatandaşın yanında olduğu gözleniyor.

İŞTE BANKA BANKA GÜNCEL KREDİ FAİZLERİ

2021 yılı üçüncü ayı Mart ayında başta kon ut kredileri olmak üzere 3 kamu bankası Halkbank Vakıfbank ve Ziraat Bankası konut kredisi, otomobil kredisi ile ihtiyaç kredisi faiz oranları aşağıda verilmiştir. Kredi faizleri ev geri deme seçeneklerinde bankaların internet şubeleri başta olmak üzere kullandığınız bankanın müşteri temsilcisiyle iletişim kurarak en doğru kredi seçeneğine erişebileceksiniz.

HALKBANK İHTİYAÇ, TAŞIT KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI
 
 • İhtiyaç Kredisi güncel faiz oranları: %1,51'dan,
 • Taşıt Kredisi güncel faiz oranları: %1,54'den,
 • Konut Kredisi güncel faiz oranları: %1,38'den başlayan faiz oranları uygulanmaktadır.


VAKIFBANK İHTİYAÇ, TAŞIT - KONUT KREDİ FAİZ ORANLARI

 
 • Taşıt kredisi güncel faiz oranları: %1.34'den
 • İhtiyaç kredisi güncel faiz oranları: %1.42'den
 • SarıPanjur Konut Kredisi güncel faiz oranları: %1,32'den başlamaktadır.


ZİRAAT BANKASI TAŞIT KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI
 
 • Tüketici kredisi güncel faiz oranları: %1.54
 • Taşıt kredisi (kaskolu): %1.54
 • Taşıt kredisi güncel faiz oranları(kaskosuz): %1.56
 • Konut kredisi güncel faiz oranları: %1.37'den başlayan fiyatlarla

YORUMLAR

 • 0 Yorum