İEKO'dan Emlak Pencerem Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak'a ödül

İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası (İEKO) birinci "Geleneksel İstanbul  Emlakçılar Odası Basın Ödülleri" sahiplerini buldu. Sektöre yaptığı haber, röportaj ve eğitim katkılarından dolayı Emlak Pencerem Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak ödüllendirildi.

İEKO'dan Emlak Pencerem Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak'a ödül
Editör: Hakan A.
17 Haziran 2019 - 01:02 - Güncelleme: 17 Haziran 2019 - 01:07

İstanbul Emlakçılar Odası, İstanbul Mecidiyeköy'de ki yeni ofisinin açılış töreninde "Geleneksel İstanbul Emlakçılar Odası Basın Ödülleri"'nin ilki gerçekleşti. Sektöre katkı sağlayan basın mensupları ödüllendirildi. 

Emlak Pencerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak odaya sağladığı eğitim başta olmak üzere haber ve röportaj katkılarından dolayı ödüllendirildi. Anadolu Ajansı muhabiri Uğur Aslanhan'da ödül alan basın mensuplarından biri oldu.

Düzenlenen törende konuşma yapan İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizameddin Aşa, basının kendileri için önemine değindi. Aşa " Basın bizim önemli bir paydaşımız bizim için çok önemli. Dinamo bir sektör olduğumuz için doğru bilgiyi basın yoluyla aktarabiliyoruz. Bu ödül töreni ile basın ödüllerini geleneksel hale getirmek istiyoruz ve birinci  geleneksel basın ödül törenimizin ilkini gerçekleştiriyoruz." dedi.

Nizameddin Aşa sözlerine şöyle devam etti.


"Sektörün en önemli eksiği eğitim.Eğitimsizlik mesleğimize büyük zarar veriyor.200'den fazla sektöre hitap eden emlak ve inşaat sektörünün en büyük sorunu denetimsizlik, eğitim ve disiplindir. Biz meslek çıtasını yükseltmek için elimizden geleni yaptık ve yapacağız."

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İSTESOB) Başkanı Fatih Yılmaz, Mecidiyeköy ofisinde düzenlenen törende konuşma yaptı ödül alanları tebrik etti. Yılmaz, sektörde yaşanan sıkıntılara değindi oda sayesinde bunun aşılacağını ifade etti.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum