İGA'dan anlamlı "İstanbul Havalimanı sular altında" mesajı

Türkiye'nin gurur projesi İstanbul Havalimanını su bastı yalanı sonrasında İGA'dan anlamlı paylaşım geldi.

İGA'dan anlamlı "İstanbul Havalimanı sular altında" mesajı
Editör: Hakan A.
17 Kasım 2018 - 08:55 - Güncelleme: 17 Kasım 2018 - 08:56

Dünyanın en büyük havalimanı olarak anılan İstanbul Havalimanı planlandığı üzere günlük 5 gidiş ve 5 geliş olmak üzere seferlerini yapmaya, İstanbulluya hizmet vermeye başladı. Haftaiçi Marmara Bölgesinde etkili olan yağışlar sonrasında sosyal medya hesaplarından ortaya atılan iddialar çok konuşuldu. İstanbul Havalimanı sular altında paylaşımları sonrasında son noktayı İGA koydu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Kasım 2018 - İstanbul


Geçtiğimiz ay Türkiye Cumhuriyeti için en anlamlı günde 29 Ekim tarihinde görkemli bir açılışla ilk olarak İstanbulluya hizmet vermeye başlayan İstanbul Havalimanı ile alakalı çirkin kampanya sürdüren odaklar her şartı değerlendiriyor. İstanbul'da etkili olan yağmurlar sonrasında sosyal medya hesaplarından harekete geçen bazı odaklar İstanbul Havalimanı'nı su bastığı iddiasıyla paylaşımlarda bulundu.

Konuyla ilgili yapılan paylaşımlara İstanbul Havalimanı inşaatını yapan ve işletecek olan İGA'dan jet cevap gecikmedi. Espirili bir dille iddialara yanıt veren İGA'nın resmi twitter hesabından yapılan açıklamada "Bir yolcumuz yanlışlıkla su döktü" denildi.

İGA Airport'un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Bir yolcumuzun yanlışlıkla yere döktüğü su dışında terminalimizde ıslak bir yer yok." ifadeleri kullanılarak esprili bir dille iddialara cevap verildi. Ayrıca İGA paylaşımında İstanbul Havalimanı'nın hem apronu hem de terminali olmak üzere mega projenin içerisinden görüntüler de twitter hesabından yayımlandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum