Reklamı Geç
İhsan Çulhalık: "Başkanlık sistemini onayladık, sıra...

İhsan Çulhalık: "Başkanlık sistemini onayladık, sıra yatırımlarda"

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık referandum sonuçlarına ilişkin açıklamasında, 'Ekonomik gelişmeleri yakından takip eden gayrimenkul yatırımcısı için siyasi istikrar büyük önem taşıyor.' dedi.

17 Nisan 2017 - 13:24

Tarihi referandum geride kalırken, inşaat dünyasını önde gelen temsilcilerinden referandum ile alakalı değerlendirmeler sürüyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Nisan 2017 - İstanbul

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık: “Başkanlık sistemini onayladık, sıra yatırımlarda” dedi.

Türk halkı olarak uzun bir süredir başkanlık sistemi üzerine yapılacak referandum konusuna kilitlenmiştik. 16 Nisan referandum sonuçlarına göre artık resmen başkanlık sistemini onaylamış olduk. Tarihi kararın öncelikle ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Bugün itibarıyla seçim dönemini geride bırakan Türk ekonomisinin canlanacağını düşünüyoruz. Ekonomik gelişmeleri yakından takip eden gayrimenkul yatırımcısı için siyasi istikrar büyük önem taşıyor. Türk yatırımcısı, artık çok daha rahat cesur adımlar atarak yatırımlarını gayrimenkule yapacaktır. Siyasal istikrar noktasında bir sorunu olmayan Türkiye artık sadece ekonomik gelişmelere kilitlenecektir. Böylelikle Türk ekonomisinin belkemiği olan gayrimenkul sektörü, siyasi istikrar ile birlikte gücüne güç katacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..